reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Czy któraś jest chętna do stworzenia wątku kwietniowego?
Jeśli nie oczywiście podtrzymuje swoją kandydaturę, jednak tydzień 1-7 kwietnia będę trochę wyjęta z życia i może być ciężko 🙄
Będę miała gości, w tym moją mamę,a ona bardzo nie lubi jak siedzę w telefonie 🫠
Szok że to już kwiecień zaraz 🙈 zakładaj jak chcesz 😄
 
Czemu się tak uparłaś na tą CP? 😅😅 Ja przy CP miałam krwotoki. Ale to tak silne, że nie było opcji żeby normalna ciąża się przy nich utrzymała a beta wesoło sobie rosła dalej. Są też CP, które w ogóle nie dają o sobie znać. Plamienia się zdarzają w podejrzewam nawet 50% ciąż, może i więcej. I tak na tym etapie nic nie zrobisz bo jest za wcześnie, ale CP naprawdę rzadko się zdarza więc szansę na nią masz naprawdę niewielką ;)
Tez tak sobie mówiłam 😂😂😂 chyba w totka powinnam była wtedy zagrać 🤪
 
Dziewczyny, nie ogarniam tego mojego obecnego cyklu 🥴
Najpierw problemy z owulakami, a teraz jaja z temperaturą.. zaczynam się zastawać czy coś tym razem nie jest nie tak z termometrem.
Temperatura spada jakbym zaraz miała dostać 🐒
Czy macie może jakieś pomysły?
To mój 2 cykl z mierzeniem temp więc jeszcze nie do końca ogarniam ☹️
 

Załączniki

  • IMG_1874.jpeg
    IMG_1874.jpeg
    40,2 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Dziewczyny, nie ogarniam tego mojego obecnego cyklu 🥴
Najpierw problemy z owulakami, a teraz jaja z temperaturą.. zaczynam się zastawać czy coś tym razem nie jest nie tak z termometrem.
Temperatura spada jakbym zaraz miała dostać 🐒
Czy macie może jakieś pomysły?
To mój 2 cykl z mierzeniem temp więc jeszcze nie do końca ogarniam ☹️

+ Mierzę codziennie o tej samej godzinie, zaraz po przebudzeniu
 
Do góry