reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny a stosowałyscie coś na wspomaganie owulacji np. Niepokalanej lub czerwona koniczyne albo jakieś tabletki na Ovu?
 
reklama
Ty mi nie mydl oczu tym, że jestem kochana - nie napisałaś w którym dniu korona jest Twoja ;)

Co fajnego narobiłaś wczoraj w ogrodzie?
No dobra 16 😂
Posadzilam powojniki, dużo słoneczników, trochę jeżówki.
Zobaczymy jak to urosnie.
@anyżowa
A co do przterminowych nawozów, to mi notorycznie jakieś zostają i je używam😂
 
Cześć, proszę o wpisanie na 15 maja może zrobię sobie prezent urodzinowy 🙂

Jakiś czas temu troszkę tu pisałam. To mój 4cs. Miałam dość długą przerwę w staraniach. Zresztą miałam już w ogóle zrezygnować ze starań bo wiek, problemy z sercem (teraz już jest ok) no i 7 strat na koncie co mi konkretnie zrujnowało głowę. Jednak chcemy z mężem jeszcze spróbować.
Wiem co czujesz, u mnie 5 strat. Mam nadzieję, że ani jednej więcej. 🥰
 
Też mam zespół antyfosfolipidowy i skopane Kiry plus trkmbofilie, mącicie dwurożna. Można tak wymieniać i wymieniać.
Próbowaliście z accofilem? U nas na razie bezskutecznie.
Też mam macicę dwurożna i miałam również przegrodę ale już usunięta. Trzeci cykl z accofilem i encortonem. Brałam też plaqenil przez 4 miesiące. Jak na razie bez rezultatu.
 
No dobra 16 😂
Posadzilam powojniki, dużo słoneczników, trochę jeżówki.
Zobaczymy jak to urosnie.
@anyżowa
A co do przterminowych nawozów, to mi notorycznie jakieś zostają i je używam😂
No! ;)

Jakie ładne te powojniki (musiałam sprawdzić w google co to za roślina ;) ). Słoneczniki i jeżówki uwielbiam 😍

Uff czyli nie jestem jedyna z tym długim użytkowaniem nawozów ;D
 
reklama
Też mam zespół antyfosfolipidowy i skopane Kiry plus trkmbofilie, mącicie dwurożna. Można tak wymieniać i wymieniać.
Próbowaliście z accofilem? U nas na razie bezskutecznie.
Też mam macicę dwurożna i miałam również przegrodę ale już usunięta. Trzeci cykl z accofilem i encortonem. Brałam też plaqenil przez 4 miesiące. Jak na razie bez rezultatu.
Muszę przyznać, że to aż zaskakujące, że macie ze sobą aż tyle wspólnych cech genetycznych (i szkoda, że przy okazji podobną historię). Może jesteście jakimiś zagubionymi siostrami albo coś? ;)
 
Do góry