reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
u mnie mówią ze nie ma za dużej przegrody, ale lekarz zlecił histero z ewentualnym usunięciem. Chociaż on nie jest przekonany. Byłam u kilku lekarzy aby ocenili, każdy powiedział, że wada jest niewielka i nic się z nią raczej nie da zrobić.
U mnie wada była dość spora. Prawdopodobnie przez nią straciłam córeczkę w 26tc. Dlatego zdecydowałam się na histeroskopie i usunięcie przegrody.
Ja encorton odstawiłam, miałam po nim okropne skutki uboczne. U nas też już któryś z kolei cykl z Accofilem nieudany. Ogólnie biorę go w owulację, a Ty? W ciąży też heparyna z uwagi na wyniki trombofilii.
Tak accofil zaczynam w owulację natomiast heparyna wjeżdża po pozytywnym teście.
 
Przepraszam Was, że się nie odzywam za dużo. 2 tygodnie temu zmarł mój chrzestny (45lat), wczoraj był pogrzeb i jakoś mnie to wszystko rozwaliło. Totalnie nie mam głowy do starań, chociaż pewnie po powrocie od rodziców zatestuję pierwszy raz w niedzielę rano 🤔 to będzie jakieś 10-11 dpo
 
Przepraszam Was, że się nie odzywam za dużo. 2 tygodnie temu zmarł mój chrzestny (45lat), wczoraj był pogrzeb i jakoś mnie to wszystko rozwaliło. Totalnie nie mam głowy do starań, chociaż pewnie po powrocie od rodziców zatestuję pierwszy raz w niedzielę rano 🤔 to będzie jakieś 10-11 dpo
Współczuję 💔 Trzymaj się, a jak będziesz chciała się wygadać, to wiesz gdzie nas znaleźć ❤️
 
reklama
Do góry