reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

kici69
musisz zadzwonic do poloznej z Twojego ośrodka zdrowia i wtedy przyjdzie
u mnie zapowiedziala sie na kilka wizyt raz w tygodniu

zakupię w tej aptece Dbam o zdrowie
oilatum soft emulsję do kąpieli
i zastanawiam się nad kremikiem oilatum
używała któraś z Was warto go kupić?
Oilatum Soft Cream, krem do skóry suchej i wrażliwej, 40 g - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
no i za namową Aniam
Linomag A plus E
mam nadzieję ze to nam pomoze z tą suchą skórką
 
reklama
wronka dzięki za info :-)

wiecie najgorsze jest to, że jestem taka wyczerpana i czuje się przez to bezużyteczna...
 
aniez a co do zawijania to on właśnie nawet zawinięty się budzi... :eek: i w tym problem... właśnie zapodałam mu smoka... wiem, że może za wcześnie na to, no ale skoro on chce ssać to co ja na to poradzę ??

dziewczyny a jak masować przepełnione piersi?? ja już nawet apetyt straciłam tak mnie bolą... odciągam pokarm nakładam kapuchę i dalej to samo... :-(

a co do samego karmienia to on je krótko... w szpitalu jadł dłużej... a teraz krótko... ale to może dlatego, że w szpitalu miałam jeszcze mało pokarmu... robi kupki i w ogóle więc chyba jest dobrze...

aaaaa powiedzcie mi jak to jest z tymi środowiskowymi?? bo mnie nikt nic nie mówił w szpitalu, że przyjedzie do mnie :eek:

kici ja chodziłam z kapuchą w staniku, a przad odciąganiem przykładałam mokrą gorącą pieluszke do cycka zeby lekko zmiękl, no i tak lekko dusiłam zgrubiałe miejsca. Odciagac nalezy tylko troszeczke zeby to przyniosło ulge, bo im wiecej odciagniesz tym wiecej sie napelni i tak w "kolo Macieju".

co do środowiskowych...u mnie akurat szpital zgłaszał, ale zawsze możesz zadzwonic do przychoedni do ktorej nalezysz i powiedziec ,że urodziłas i chcesz patronaz.
 
kwiatuszku, no i tutaj będzie problem... bo ja mam opiekę w CM LIM, ale nikt raczej mi nie przyśle położnej od nich... to gdzie ja powinnam poprosić o taką położną ?? :eek: nie wiem gdzie u siebie powinnam zgłosić...
 
co do smoczka to ja podalam
na szczęscie TT się sprawdził
nie mogłam już wyrobić bo się młody do piersi przykleił nie po to by jesc tylko by sobie dydać
a jak Wasze dzieci nie chca zadnego smoka to proponuje spróbować z firmy nuk
znam nie jedno dziecko które wlasnie ten zaakceptowalo a kazdy inny byl beee

i jeszcze jedno pytanko
jak myjecie dupcie wodą przy zmianie pieluszki to czym?
jakimś wacikiem wiekszym
gazikiem?
 
U nas kikucik odpadł wczoraj:-)
Zastanawiam się czy mała przypadkiem nie ma rozwolnienia... nie wiem jak to poznać:no: robi strasznie wodniste kupki -ale są koloru normalnego

Justa24
Co do zielonej kupy -cóż u mnie to było wtedy kiedy mała miała żółtaczkę i z organizmu wydalała bilirubinę -więcej nie pomogę:no:

U nas mała budzi się co 3h w nocy ale mimo to jestem nieprzytomna bo te przerywniki na jedzenie mnie rozbrajają:sorry2:

Dziewczyny mam pytanie -myję małą przy każdym przebieraniu i natłuszczam skórę -a dziś zobaczyłam ze jej schodzi skórka w pachwinach:baffled: co nie tak zrobiłam?? czyszcze, osuszam, natłuszczam... i co???
 
co do smoczka to ja podalam
na szczęscie TT się sprawdził
nie mogłam już wyrobić bo się młody do piersi przykleił nie po to by jesc tylko by sobie dydać
a jak Wasze dzieci nie chca zadnego smoka to proponuje spróbować z firmy nuk
znam nie jedno dziecko które wlasnie ten zaakceptowalo a kazdy inny byl beee

i jeszcze jedno pytanko
jak myjecie dupcie wodą przy zmianie pieluszki to czym?
jakimś wacikiem wiekszym
gazikiem?

Borys nie chce smoka...od razu wypluwa i nie wiem czy w ogole nie chce, czy ten akurat mu nie odpowiada. Jak nie chce to nie...heheh narazie jedziemy bez smoka:)

Ja myje takim większym wacikiem kupilam takie prostokątne..
 
aaa i mam pytanie widziałam, że dziewczyny tutaj pisałyście o kąpielach w krochmalu, ale ja si tego boję... nie umiem i w ogóle... najwyżej poczekam aż moja mama przyjedzie w końcu do mnie do Polski, ale to dopiero za niecałe dwa tygodnie jakoś. Pytam bo Kubusiowi strasznie łuszczy się skóra, mam wrażenie, że wszystko robię źle... książki wertuję już po raz enty i według nich wszystko robię oki, więc czemu nie działa ?? :-(
ja dodaje do kapieli oliwe z oliwek, tylko musi byc z pierwszego tloczenia, super, mala ma fajna skore, zadnych problemow i niczym jej nie smaruje, polecila mi polozna.

ale się nie daję, bo jak spojrzę na tą zadowoloną pojedzoną minkę, to mi wszystko przechodzi :-)

głowa do góry !
dokladnie! jak ten malutki usmieszek widze na buzi to mi serce sciska, tak sie wtedy ciesze! i tez mi wszystko przechodzi

a jak Wasze dzieci nie chca zadnego smoka to proponuje spróbować z firmy nuk
znam nie jedno dziecko które wlasnie ten zaakceptowalo a kazdy inny byl beee

i jeszcze jedno pytanko
jak myjecie dupcie wodą przy zmianie pieluszki to czym?
jakimś wacikiem wiekszym
gazikiem?
ja tez wszystkie smoki wyprobowalam i wlasnie trafilam na nuk i tylko ten jedyny moja mala zaakceptowala, to byla jakas probka co mi przyslali, nie jest silikonowy tylko taki zolty, najgorzej ze nie moge go nigdzie kupic.. mam tylko ten jeden co mala uwielbia i boje sie zeby go gdzies nie zapodziac..
ja po kazdej pieluszcze myje ciepla woda i duzymi wacikami, no chyba ze wiecej balaganu to myjka
 
reklama
Do góry