reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
To chyba jednak zatrucie,przeanalizowalam to co zjadlam dzis i chyba za bardzo namieszalam w swoim zoladku,dlatego mnie pogonilo ladnych pare razy do WC:zawstydzona/y:

Pierwszego synka przenosilam 9 dni,i porod mialam wywolywany.Ale ja przez zajsciem w pierwsza ciaze mialam robiona wypalanke,wiec moja szyjka jest mocno zablizniona i przez to ma prawo miec problemy ze skracaniem i rozwieraniem sie ( to jest zdanie kilku lekarzy).Dlatego nie nastawiam sie prsychicznie ze urodze przed niedziela,bo wiem ze moge sie rozczarowac tak jak za pierwszym razem.:tak:
a boli ta wypalanka?
bo mnie to czeka
jak mnie zszywala lekarka to powiedziala ze mam bardzo brzydką szyjke
bo tak naprawde do po poprzednim porodzie nie bylam na kontroli popołogowej i moze to od tamtej pory jest ta nadżerka...
boje się tej wypalanki same słowo odstrasza
 
Ojej ale mam zaległości dawno mnie tu nie było ale opieka nad Natalka zupełnie mnie pochłania niby moja księżniczka jest grzeczna tylko je, robi kupkę i śpi ale czasu mi brakuje mam nadzieje że to powoli się jakoś unormuje i znajdę czas na inne zajęcia.
Muszę powiedzieć że moje dziecko jest najcudowniejsze na świecie, ale zaczynam mieć różne głupie myśli czy dam radę czy sobie poradzę i jak to będzie dalej. M mi bardzo pomaga kąpie małą, przewija, sprząta, robi śniadanka a ja momentami łapię jakiegoś potwornego doła i płaczę nie wiedzieć czemu ... :(
spokojnie to normalka
hormony a moze nawet baby blue...
to mija
 
a boli ta wypalanka?
bo mnie to czeka
jak mnie zszywala lekarka to powiedziala ze mam bardzo brzydką szyjke
bo tak naprawde do po poprzednim porodzie nie bylam na kontroli popołogowej i moze to od tamtej pory jest ta nadżerka...
boje się tej wypalanki same słowo odstrasza

Też mnie czeka. Z tym że mnie gin powiedział że skoro mam zamiar mieć drugie (to było w styczniu ubiegłego roku) dziecko to nie ma sensu tego teraz ruszać bo po porodzie i tak mi się znowu zrobi...więc czekam aż będzie można się tego pozbyć
 
Cześć Dziewczynki :-)

Kwiatuszku
- 3mam mocno kciuki, żeby to nie było nic poważnego!

Kamisia
- biedactwo, 3maj się mocno, bądź dzielna i wracaj do nas szybko z Maluszkiem :tak:

A my mamy dziś podwójny jubileusz- Dziś Juleczka skończyła 1 miesiąc!:-D:-D:-D:-D a ja.....po raz kolejny 18 lat!!!!:-):-):-) (jak to fajnie po raz 9 mieć 18 lat:-D:cool2:)

Z tej okazji tej nocy poszłyśmy spać po 2 w nocy bo Julka postanowiła urządzić i "imprezkę" jedyna w swoim rodzaju :baffled::sorry2::baffled: dzis jestem zombie :baffled: a wieczorkiem mają wpaść znajomi..chyba na twarz padnę :sorry2: To spanie na raty to koszmar!!!:crazy:

Tymczasem uciekam czytać dalej co się u Was dzieje :tak:

Pozdrowionka dla Was wszystkich!:-):-):-)
 
aniez dzięki za przepis na tą kąpiel... czyli może być mąka ziemniaczana... no ale później jakoś dziecko opłukać zwykła wodą czy poprostu nasmarować i ubrać ??

monia555 to pocieszające, że nie tylko ja mam taki problem... heh... może faktycznie wezmę go do łóżka... ale u nas jest problem że są koty... a w swoim pokoju jest od nich oddzielony... już sama nie wiem...

chciałam coś jeszcze napisać, ale właśnie się obudził... a 10min temu zjadł :eek:

Tak jak pisała Wronka, kąpiesz w krochmalu osuszasz i wycierasz. Oliwa z pierwszego tłoczenia do kąpieli tak jak pisze Justa też jest niezła :)
Jak co 10 minut domaga się cyca to może jednak smok... ja to znam z autopsji, bo mój Kuba właśnie taki ssaczek był, a że nie chciał smoka, to ja chodziłam WYKOŃCZONA! Nie daj się małemu ssaczkowi wkręcić, że cyc to smoczek, bo nie wyrobisz!

aniez....qrcze żeby to takie latwe bylo. Mój synek to tez maly ssak, tylko ze on je 5, góra 10min no i przez to domaga się co godzine, poltorej...w dzien jest to do zniesienia, ale te pobudki w nocy już czasami wykanczaja. Nie mam pjecia co zrobic zeby jadła mi wiecej i rzadziej....hhmm. Z córcią takiego problemu nie mialam...:(

Bartuś mi przysypia przy cycu, więc ja go łaskoczę po policzku i dalej ciągnie. Jak zje za mało to budzi się co chwila. Jak zje porządnie to w dzień śpi po 2-3 godziny a w nocy 3-4. Z tym, że od 9:00 rano robi sobie show time i po zjedzeniu nie idzie spać, tylko ogląda otoczenie :)))

aniez a co do zawijania to on właśnie nawet zawinięty się budzi... :eek: i w tym problem... właśnie zapodałam mu smoka... wiem, że może za wcześnie na to, no ale skoro on chce ssać to co ja na to poradzę ??

dziewczyny a jak masować przepełnione piersi?? ja już nawet apetyt straciłam tak mnie bolą... odciągam pokarm nakładam kapuchę i dalej to samo... :-(

a co do samego karmienia to on je krótko... w szpitalu jadł dłużej... a teraz krótko... ale to może dlatego, że w szpitalu miałam jeszcze mało pokarmu... robi kupki i w ogóle więc chyba jest dobrze...

aaaaa powiedzcie mi jak to jest z tymi środowiskowymi?? bo mnie nikt nic nie mówił w szpitalu, że przyjedzie do mnie :eek:

Nie przejmuj się tym, że dałaś smoka- inaczej zjadłby Ci piersi! Kapustę wkładaj w stanik- musi być schłodzona i rozbita. A pokarm odciągaj po troszeczkę, tylko żeby poczuć ulgę. Przed takim odciągnięcem połóż na pierś np. ciepły ręcznik.
 
Ella....no to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 18-STYCH URODZIN dla Ciebie i DUUUUŻO SŁONKA, SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI I USMIESZKU NA BUŹCE dla Juleczki:tak::-):-):-)
 
Ella - najlepsze życzenia urodzinowe!! Ściskam mocno Ciebie i buziole dla Juleczki wysyłam:-*

Nie mam czasu teraz doczytywać, bo lecę zaraz do gin., ale widzę, że poruszałyście temat nadżerki - moja koleżanka jeszcze w technikum miała wypalaną, bała się panicznie, cała klasa babek jej współczuła, a okazało się, że to nie boli, więc te co muszą niech bez strachu szorują do lekarzy i porządek z nadżerkami robią;-)

Wkleiłam na SMS-owym to, co wysłała mi Kingunia - szczęśliwa mama Laury:-)

Spadam do lekarza - nad talerzem w restauracji się pochylić normalnie nie mogłam, bo mnie rwie w dole brzucha, więc może mi dzisiaj lekarz oświadczy, że niebawem będzie mój dzień:-) Do później!
 
reklama
Ella- wszystiego najpiękniejszego dla Ciebie z okazji 18 urodzin :-)i dla Juleczki z okazji ukończenia 1 miesiąca życia....jaaa ale ten czas leci

Z racji tego że mój ukochany wraca już z pracy żegnam się z wami , bo zadzieram kiece i do szpitala lece pełna nadziei że lada dzień powitam mojego kluska kochanego:-D:-D
już się nawet nie boje.....( taa jasne a ciśnienie mam ze stresu 140/95):-:)-(
całuje was i jak coś się będzie działo dam znaka
 
Do góry