reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

reklama
a ja tez po wizycie bylam u gin wczoraj wieczorem z malym wszystko dobrze powiedzial ze nie jest owiniety pepowina. za 2 tyg mam usg z dokladnymi pomairami.musze isc na wizyte do anestezjologa zeby zalozyc karte i do ordynatora zeby wbil w karte porod rodzinny. wiec nastepna wizyta za 2 tyg:)
 
Ja po wczorajszej wizycie już nie miałam czasu by tutaj zajrzeć...
Miałam tylko zwykłe badanie ginekologiczne-wszystko ok,szyjka trzyma,rozwarcia żadnego nie ma ;)
Maluszkowi serduszko biło jak szalone-tak jak powinno :)
Następna wizyta za 3 tyg-wtedy ostatnie usg...
Znam już prawdopodobny termin cc- 22.11 kładę się do szpitala,a cięcie planowane na 24.11 -mam nadzjeję,że wytrzymam do terminu i maluszek nie planuje wcześniej się pojawić ;)
Na następną wizytę już ostatnie badania labolatoryjne muszę zrobić-morfologia,mocz i jakieś tam jeszcze,ale nie pamiętam teraz ;)
Kontrolować mam ciśnienie rano i wieczorem,bo wczoraj miałam na wizycie 129/90 -ale to raczej syndrom białego fartucha moim zdaniem,bo w domu nigdy tak wysokiego nie miałam...:)
Dziękuję dziewczynki za kciukasy!!
 
Ja już z tym obliczaniem terminu porodu zgłupiałam ;/
Według Om mam termin na 29.11...
Wczoraj w karcie gin mi zapisała,że jestem w 34 tc...
A suwaczek pokazuje znów co innego...
I bądź tu mądra... ;/
 
reklama
Ja po wczorajszej wizycie jestem jeszcze w szoku. Nasz Karolek nieźle nadrobił przez ostatni miesiąc z wagą. W tej chwili przewidywana waga to 3528 :szok:. M-c temu było 2022:angry:. Ginka uspokoiła mnie , że teraz już tak nei będzie mocno przybierał, ale ja miałam nadzieję, że takie 3 kilo bedzie maksymalnie, patrząc na to jak przybierał na wadze przez cały czas.
Oprócz tego wód płodowych cały czas malusio, w najdolniejszej granicy : AFI=6, ale przepływy były oki więc narazie nie mamy się co martwić. Łożysko okreśłiła jako piękne jak na ten okres ciąży :tak:. Mały pięknie pozował i pokazał się z każdej strony. Oczywiście jajuszka również śłicznie obnażył :-).
 
Do góry