reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Dzieki za podpowiedzi :-)
Chyba faktycznie zdecydujemy sie na lekka spacerowke. Auto mamy duze, wiec nie o gabaryty chodzi. Ale faktycznie jak Al juz sie rozkreci z chodzeniem, to wozek bedzie dodatkiem :-)
Dzis moze pojedziemy cos poogladac.

Znalazlam 2, ktore mi sie podobaja:
http://www.argos.ie/static/Product/...42/c_3/4|cat_14417542|Pushchairs|14417543.htm

http://www.argos.ie/static/Product/partNumber/3764099.htm

Co myslicie?? Tylko ten drugi sie chyba nie sklada jak parasolka, a ja innego nie chce, bo bylby podobny do obecnego...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobietki a powiedzcie mi co kupujecie dzieciom na dzień dziecka bo mi już pomysłów brak :( a może macie jakies ciekawe zestawy do piasku?
 
własnie dzis sobie przypomniałam o Dniu Dziecka. zero pomysłów :-(
do piasku mamy piaskownicę ;-) i spatdandowy zestaw wiaderko, foremki, łopatki, konewka.
 
Co do zestawów do piasku to wader ma fajne z wywrotkami:-)A na dzień dziecka chyba kupimy aparaf fotograficzny fp bo Młody bardzo lubi ten nasz prawdziwy:-)Chyba, że znacie inne fajne?
 
to ja mam troche inne podejscie dotyczace wozka :-) Taka typowa lekka spacerowke (Coneco joker) to kupilam starszemu synkowi jak mial tak blizej 2 lat (no - tak z rok i 8-9 miesiecy). Do tej pory jednak spal na spacerze wiec musial miec wozek rozkladany na plasko no i dosyc wygodny. zima tez malutka spacerowka sie nie sprawdza - dziecko dlugiego dystansu w sniegu nie przejdzie, wozek musi byc dosyc zabudowany i nie plytki zeby sie dziecko w kombinezonie zimowym zmiescilo.

Adas wozki odziedziczyl po Jasku (urodziny w maju wiec tez wiosenny).

mamy:

  • Mutsy Urban Rider (uwielbiam go i sprzedac mi szkoda choc wiem ze jzu na zime bedzie spacerowka za mala dla Adasia chyba, choc Jas majac 1,5 roku w niej jezdzil jeszcze spokojnie.
  • Hauck Shopper - zadne cudo jesli chodzi o prowadzenie ale spelnia swoja role i w bagazniku zajmuje mniej miejsca niz Mutsy no i wiem ze na zime bedzie ok bo jest dosyc duzy.
  • Coneco Joker - ten o ktorym pisalam na poczatku - dla Jaska to byl trzeci wozek ,uzywany przez jakies tak gdzies do 2,5 lat. Zaczelismy uzytkowanie przed 2 urodzinami - jzu dobrze chdozil ale nie na dlugie dystanse jeszcze. No ale jzu nie spal w wozku wiec to mogla byc taka leciutka spaceorwka z nierozkladanym oparciem
Jasne ze sa rozne dzieci i niektore jzu w wieku 1,5 roku rezygnuja z wozka, jednak leciutki wozek sie przyda choc ja nasz Coneco raczej wyjme z piwnicy niepredko.


A na Dzien Dziecka to jakis symboliczny drobiazg raczej u nas bedzie, chco pomyslow mi brak...
 
reklama
Do góry