reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

krem mam nivea i nie narzekam

natomiast na dzień dziecka to Pola basen od dziadków a od nas jakąś symboliczną pierdółkę - Julka nie wiem :(
 
reklama
mamy wywrotkę wadera i jest super:-)


też o tym myslę:-)
my mamy taka wywrotke i Pawełek do niej włazi i czesto konczy sie to upadkiem.
ja mam krem z NIVEA i tez nie narzekam :-)
A co do aut z Wadera to starszy moj synek dostal od dziakdow ta mega wywrotke jak mial rok i bardzo ja lubi. no ale niestety zajmuje sporo miejsca...
no miejsca to zajmuje sporo... ja mam jeszcze wieksza... dluga prawie na metr.
 
Takie sandałki Bartusiowi kupiłam:)
 

Załączniki

  • DSC02154.jpg
    DSC02154.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 95
Drogie Panie,
donoszę, że w H&M od wczoraj wyprzedaże -dla chłopców średnie, ale można coś wyłapać. za to dla dziewczynek - rewelacja.
kappahl też na promo- jak kupisz dwie rzeczy na dziecięcym za tańszą nie płacisz
w 5-10-15 też się zaczęły wyprzedaże, ale jak dla mnie i jakośći ceny średnie
zara rusza 24.06
ahhh, jak lubię czas wyprzedaży
pozdrowienia dla wszystkich zakupoholiczek:)
 
alex dzięki za info;-)dawno Cię nie było - witaj!

Dziecko - Promocja Wiosna-Lato 2011 - Promocja Wiosna-Lato 2011 - 3 Suisses może ktoś skorzysta:-)


do pracy wróciłam na cały etat,do tego ciągnę dalej dodatkową fuchę w postaci kuratorstwa to i czasu mniej. ale miło mi, że pamiętasz:)
a skoro na zakupowym to dodam jeszcze, że w reserved też już wyprzedaż-a tam super kurtki dla chłopców
a w biedronie fajnie zestawy do piachu z wadera za 9,90
 
reklama
No tak wiadomo, obowiązków więcej to i czasu brak.

To ja się pochwalę, że zestaw do piachu mamy z taiego sklepu "wszystko za 5zł" i jest git:-)
 
Do góry