reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witam po Swietach cos tu cicho pogoda sie popsula jutro ma ponoc padac oby nie prawie caly urlop przesiedzilsmy w domu moze na weekend sie poprawi to skoczymy do parku Abby bo jest wesole miasteczko jak co roku bylismy w zeszlym tgodniu i wydaje mi sie sie ze w zeszylym roku to przejazdzki byly po 1.5 funa a w tym roku za 1 funa chociaz moze sie myle a co tam u was jak po swietach obzarstwo dzisiaj ostatnie spotkanie z trenerka zas mnie wymeczy :-) dzis to chyba na czworaka z tamtad wyjde hihi ale moze nedlugo beda tego efekty pozdrawiam mamy
 
reklama
Święta, święta i po świętach:-D juz nawet tydzień po:-D
My praktytcznie spędzilismy świeta sami, tzn. ja z Bartusiem bo Adam pracował, w sumie nie narzekam, bo przy jednej pensji(póki co) to dobrze, że miał "nadgodziny świąteczne".
My tez bylismy w wesołym miasteczku, Bartek wolał jednak oglądać wszystkie atrakcje z bezpiecznej odległości(na rękach u taty):-D niz aktywnie brać udział w zabawie:-D, przynajmniej w tym roku zaoszczędzilismy na "karuzelach":-D:-D, ale myslę, że już w przyszłym moje dziecko to sobie odbije:-D
Pozdrawiam:-D
 
A gdzie sie podzialy wszystkie mamy. Juz ktorys raz zagladam na forum i nic sie nie dzieje. Zeby chociaz pogoda dopisywala to bym pomyslala ze wszyscy wola na dworzu byc niz przed komputerem. A propo pogody to juz nie moge sie doczekac lata. Jak na razie to tak wiosennie mamy i ciagle slucham z zazdroscia o upalach w Polsce.
Pozdrawiam wszystkie mamuski!
 
Witam wszystkie Mamy:)
Wczoraj w nocy wróciliśmy od dziadków, faktycznie pogoda w Polsce była fantastyczna:)
A tutaj przywitał nas deszcz, Adam na lotnisko musiał ciepłe rzeczy przywieźć, bo my "na letniaka":)

Czy możecie polecić jakieś miejsca na jednodniowe wycieczki z dwulatkiem:)

Oczywiście posprawdzałam na internecie i wiem mniej więcej co gdzie jest, ale jak to zawsze powtarzam:) opinia innej Mamy - bezcenna:)
 
Witajcie mam wielki problem, co wiąże się z pytaniem do was,
Gdzie można w Leicester isc do ginekologa? Czytalam juz o tym Polskim ginekologu
niedaleko stąd ale nie mam zadnego dojazdu tam wiec raczej odpada.
Czy moge isc poprostu do szpitala zeby sprawdzili czy wszystko wporzadku?
 
Czesc dziewczyny,

Moge pani Iwonce polecic fajne miejsce na jednodniowa wycieczke. Jak sie jedzie z Beaumont Leys do miasta Anstey Lane jest fajna farma ze zwierzatkami. Super sprawa dla dzieciakow, jest nawet plac zabaw, zjezdzalnie i kawiarnia. Moja Natalka ma 9 mcy a bardzo jej sie podobalo. Przy wejsciu placi sie £2 za doroslego i £1 za dziecko, ale prowadzi to charity takze nikt tam nie stoi i oplaty samemu sie wrzuca do puszki.
Co do ginekologa to watpie czy umowia na wizyte jak nic sie nie dzieje powaznego. Tu nie robia rutynowych badan ginekologicznych oprocz cytologii.
 
Kurcze powiem wam że naprawde mają inaczej jak u nas w Polsce.
Rzeczywiście lekarz rodzinny załatwia większość spraw.
poprostu zapisalam się na wizyte u lekarza rodzinnego i przyjeła mnie jak normalny ginekolog.
A co do wycieczki to ja zabardzo nie znam jeszcze leicester i okolic, ale niedaleko jest podobno świetny Bridland, czyli coś w rodzaju świat papug i ptaków tropikalnych.
Nie mialam jeszcze okazji byc tam ale z opowieści wiem ze jest całkiem nieźle.
 
W Polsce jesteśmy przyzwyczajeni, że wszędzie można prywatnie sie dostać, państwowo w Pl u ginekologa byłam chyba tylko raz a tak to prywatnie. Wynikało to jednak z tego, że państowa wizyta nic nie wniosła do mojego zdrowia a prywatna( o ironio losu) juz tak.

O "papugach" też czytałam, ale jeszcze nie dotarlismy tam:)

Dzisiaj zapowiada sie ładny dzień, chyba wybierzemy sie do Western Park, poleccam, świetny plac zabaw:)
 
reklama
Do góry