reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Kobietki czy któraś wie czy są jeszcze zajęcia na basenie dla kobiet w ciąży w olsztynie?

:happy: w Aquasferze jako Aqua Animacje , nazywają się te zajęcia Aqua Prenatal - zajecia w wodzie dla kobiet w ciąży po I trymestrze (w cenie biletu wstępu na basen) , takie zajęcia są w listopadzie 22.11. oraz 29.11 o g.10:00-10:30 oraz 19.11 i 26.11 o g.17:00-17:30.
Uczestniczenie w zajęciach nie wymaga wcześniejszej rezerwacji, decyduje kolejność wejścia na basen. Maxymalna liczba osób ćwiczących na zajęciach - 15.
Prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w zajęciach przed zakupem biletu w kasie numer 1.
 
dziewczyny sprzedam buciki Mrugała oryginalne, nowe - bardzo wysokiej jakości, wykonane ze skóry naturalnej, Te-por.
Rozmiar 23
15 cm wkładki
Nietrafiony zakup, nienoszone. Wysyłam w pudełku. Dołączam paragon fiskalny będący podstawą do gwarancji.
Cena 150zł- niższa niż sklepowa. Możliwy odbiór osobisty w Olsztynie lub wysyłka pocztą.

dsc7537w.jpg


dsc7543f.jpg
 
Kobietki mam pytanie. Gdzie w Olsztynie można pójść pooglądać wózki poza bobasem w gracji i maluszkiem pod kościołem na Wyszyńskiego?
 
reklama
Do góry