reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
HAPPY czego chciec wiecej ;)
Nasz jak sie nie psul tak teraz cos czuje ze jak runie... ale to juz nie moj problem, w sierpniu albo w grudniu siostra A. kupuje od nas
 
HAPPY o tym mowie :p nic sie nie psuje, odkad go praktycznie mamy czyli juz 5 lat, wiec boje sie ze jak sie zacznie pie.przyc to wszystko po kolei
 
HAPPY a ja volvo c30 :p tzn dla mnie. A takie rodzinne to mam nadzieje ze A. zdecyduje sie na passata cc, ewentualnie volvo v60 ;)
 
Kupilismy nissana primere.Najpierw byla opcja ze 7 osobowy bierzemy, ale w naszym regionie taki w dobrym stanie to albo sie nie trafił, albo strasznie drogi. 20 tys za auto nie dam. Za skąpa jestem.Ewentualnie 5 osobowy, nie czerwony, nie benzyna, srodkowy pas z tyłu zapinany tak jak pozostale a nie przez biodro przekladany. i kombi.. lub limuzyna, bo musi mi sie w bagazniku pol domu zmiescić.
inne albo blacha taka ze rdza juz nie wychodzila z braku miejsca.. albo z silnika kapało. albo calkiem nie odpalał. Lub benzyna. lub za niski. a na nasza droge musi byc wysoki.zastanawialismy sie miedzy renault espace a tym nissanem. cena podobna, ale wlasnie wysokosc podwozia.
No i renault bardziej nafaszerowany elektroniką. nawet do odpalania kluczyka brak tylko pilot.. jakby sie popsulo za ciekawie by nie bylo.
 
Tren bardzo ladne autko! Moi rodzice maja renault lagune na karte nie na kluczyk, maja trzy zapasowe no i dodatkowo jak sie zepsuja to z tej karty wyjezdza kluczyk :p
 
reklama
Hej.

YOANNA Ja jak mialam dwojke to mi starczylo ale kiedy juz dzueciaki podrosly i widzialam male dzieci gdzues tam chcialam trzecie mimo ze w planach nie mialam, gdyby nie przestawienie w cyklu i zmylenie przez ginekologa pewnie nadal nie byloby Bartka. :)

Co do przyjaciolek. Ja nie nusialam wyjezdzac za granice zebyvsie przekonac. Byly nas 3. Ja pierwsza wyszlam za maz, miesiac pozniej druga i dzieci dzieli miesiac roznicy. A trzecia? Coz, jezdzilismy do niej, rozmawialam z nia przez telefon, zawsze zapraszala ale jak ja ją to miala rozne wymowki, pierwsza ro brak samochodu, druga jak miala samochod to brak czasu. Poddalam sie, jak bywalam u rodziny to odwiedzalam ją ale kiedy brala slub nawet mnie i tej drugiej nie zaprosila. Teraz udaje wielka pania

SANDRA MAGDA Sto latek dla waszych pociech.

TREN Fajne autko. My mamy AudiA4 ale mankament taki ze nie ma tego pasa z tylu po srodku. Zastanawialam sie jak mozna to zmienic.

Ja drugi dzien leze, wczoraj przez glowe dzisiaj przez leki. Mialam odkurzac ale ogarne tylko jako tako i zamkne sie z Bartkiem w pokoiku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry