reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Tak. Dla malzenstwa 2600 dla osoby samotnej cos kolo 2000. Ale nie wiem czy to nie jest jakas wewnetrzna wytyczna osrodka.

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Pamietam bo sie martwilam tym ze M ma na umowie najnizsza krajowa a pod stolem dostaje wiecej. Ale i tak sie zalapalismy tylko z oficjalnymi dochodami.

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
dzieki MagdaM33, jak tylko mąż wróci, to powiem mu o tym, i pewnie tak jak radzisz złożymy podanie......
 
Marta najpierw jest taka rozmowa wstepna. Dostaniecie wykaz dokumentow ktore trzeba zlozyc

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
mam nadzieje ze nas nakierują dalej, powiedzą szczegółowo co i jak. nas tylko blokuje praca, że na papierku brak chwilowo dochodów. i myslałam że jak bedzie stała praca, dopiero jest sens wogóle tam jechać. jakiś czas temu było przeszkodą ze nie ma własnego domu. ten problem mamy juz z głowy. a z resztą mam nadz tez sobie poradzimy
 
Jesten wykonczona. Zalatwilismy zaswiadczenia o niekaralnosci, zaswiadczenie z kliniki, psychiatry, rtg, i jeszcze maz zalatwil zaswiadczenie od internisty. Ufff

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
Jeszcze musimy czekac na pity. A na odpis aktu slubu musimy czekac do 11 lutego. No i moj lekarz... nie wiem kiedy uda mi sie urwac z pracy a moja lekarka pierwszego kontaktu przyjmuje tylko do 14

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
kurcze....... całkiem niedawno byłaś na tym etapie co ja...... czyli momenty przed pierwszym kontaktem z oa. a juz dokumenty zbierasz...... :D heh, wiem ze to początek długiej drogi, ale macie pierwsze koty za płoty :) mam nadz że niedługo i my bedziemy choć po pierwszej rozmowie :)
 
Do góry