reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
dopiero na świeta... :( a rozmowa z nim przez telefon to nie rozmowa..... musimy usiąść setny raz to przdyskutować i zacząć działać a nie gadać. bo tak zwlekamy juz ze dwa lata.
 
My zwlekalismy rok po ostatnim in vitro. Ostateczna decyzje podjelismy w wigiie a 4 stycznia zadzwonilam zeby nas umowic na rozmowe. To jest decyzja do ktorej trzeba dorosnac, potem juz leci ;)

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
jesteśmy przekonani na 100 % ze chcemy dzidzie......... ale pierw nie mieliśmy własnego domu, potem zaczeliśmy wyjezdzać aby dom wyremontować....a teraz ? teraz tylko załatwić sprawe z pracodawcą aby podpisał umowe i pojechać do oa. .
 
My tez nie mamy wlsnego domu mieszkmy u moich rodzicow mamy swoje pietro ale w razie potrzeby podiszemy umowe o urzyczeniu czy jakos tak ;)

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
A maz nie da rady tegonzaswiadczenia zalatwic za granca?

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
to musi chyba być normalna umowa...... hm i ztego co niektórzy pisali na innych forach musi to być umowa na czas nieokreślony..... wiec nie wiem czy taką dostanie czy tylko umowe na czas określony. to jest jedno własnie z moich zmartwien
 
Jesten wykonczona. Zalatwilismy zaswiadczenia o niekaralnosci, zaswiadczenie z kliniki, psychiatry, rtg, i jeszcze maz zalatwil zaswiadczenie od internisty.Ufff

ja nie mogę uwierzyć. naprawdę w OA zarządali zaświadczenia z kliniki leczenia niepłodności i zdjęcia rentgenowskiego?
 
W dzisiejszych czasach moga cie zwolnic w kazdej chwii i taka umowa i tak niczego nie gwrantuje

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
ja nie mogę uwierzyć. naprawdę w OA zarządali zaświadczenia z kliniki leczenia niepłodności i zdjęcia rentgenowskiego?
Powaznie. Zaswiadczenia kliniki i opisu rrg. Mamy na liscie chyba z 18 pozycji do zalatwienia

Wysłane z mojego Regent 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry