reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Julia, to super wieści :) 3 mm to nie jest tak źle ! Słyszałam o teście NIFTY, on jest bezinwazyjny a daje prawie takie same wyniki jak amniopunkcja. Jednak jest drogi. Mysle że to badanie jest super, jesli masz bardzo małe ryzyko a jedynie dla pewnosci chcesz zrobić badanie. Wtedy gdy ryzyko poronienia przy amnio jest większe niż ryzyko wynikające z USG i pappa.

U mnie przy ryzyku 1:7 amnipunkcja była jak najbardziej wskazana tymbardziej ze FISHa miałam po 7 dniach, a na NIFTY troche się czeka.

Julia a test podwójny z krwi już miałas czy on własnie jest 13.01? powinno się go robic mniej wiecej w tym samym dniu co usg genetyczne.

Ja na wyniki amnio czekam juz 3 tygodnie (dzisiaj mija), a jak dzwonilam to powiedzieli ze najwczesniej w piątek będą.

Gdzie miałaś robioną amnio? Na polnej?
Ja mam termin na poniedziałek, i zastanawiam się jak długo będę czekała na wynik. Ile kosztuje FISH na Polnej?
U mnie ryzyko ZD 1:21...:(
 
reklama
Lekarze niestety nie są w stanie określić co będzie dalej. Czekamy na wyniki amino i obserwujemy. Szanse są chyba 50:50.
pozostaje mi być dobrej myśli i tych dobrych myśli życzę każdej z nas ..:)
 
Gdzie miałaś robioną amnio? Na polnej?
Ja mam termin na poniedziałek, i zastanawiam się jak długo będę czekała na wynik. Ile kosztuje FISH na Polnej?
U mnie ryzyko ZD 1:21...:(

Tak, miałam na polnej 17.12, wczoraj mineły 3 tygodnie i mi powiedzieli ze wynik najwczesniej w piątek. Fish kosztuje 840 zł jak robić, pon, wt, czw i 990 zł w środy. Fisha nie robia na miejscu tylko wysyłają do Łodzi, wyniki dostałam po 6 dniach przez telefon, w wersji papierowej 2 tygodnie.
Ja mam ryzyko zd 1:8, ze 1:7 i FISH wyszedł prawidłowy.

Jazz a ty jeszcze jestes w szpitalu?
 
Ostatnia edycja:
Majusia trzymam kciuki!
Ja tez bede na Polnej ale pewnie sie nie spotkamy bo ja ide na genetyczne usg i potem na test...

A-aparatka kurde jestem zla dzis caly dzien niemoglam sie tam dodzwonic!!!!! chcialam zaytac konkretnie z ktorej strony mam wejsc , bo ten szpital mnie przeraza!

jazz to mega trzymam kciuki!!
 
Aparatka - z ciekawości pytam, dlaczego ten Fish robiony w środy jest droższy???

Dziewczyny - trzymam kciuki za Was, bądźcie dobrej mysli, wierze ze Wasze historie tez sie dobrze skończą.
 
Nie wiem dlaczego w środy drozszy, może wysyłają w inne miejsce ?
Julia, niestety nie wiem, gdzie tam robia USG, ja byłam przyjmowana na oddział wiec przez izbę przyjęc.
Majusia, Raczej powiedza ci zebys dzwoniła w poniedziałek, bo licza równo 7 dni, ja miałam we wtorek i miałam dzwonić we wtorek, na szczęscie w pon przed 13 już były wyniki.
Gdyby nie ten fish to bym chyba zwariowała, czekanie 4 tygodnie na amnio i tak było wiecznością.
 
reklama
Hej.

Dzwonilam do tej poradni niestety tak pozno mam usg poniewaz niema miejsc:-\
Dowiedzialan sie tyle ze to w poradni osobny budynek wiec wiem gdzie mam isc..
 
Do góry