reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2014
Postów
6
Miasto
Poznań
Drogie Poznanianki :) Czy któraś z Was może mi polecić dobre miejsce, gdzie można zrobić betę? Pierwszy raz będę się na nią wybierać i nie bardzo wiem gdzie mam się udać i jaki koszt będzie tego? Nie chcę od razu biec do gina, boję się rozczarowania :-(
 
reklama
Witaj,ja robiłam Betę w szpitalu na Lutyckiej,koszt o ile dobrze pamiętam 26zł i wynik po 3 godz. A już jakieś objawy masz,który tydz by Ci wychodził??
 
Dziękuję za informację :) Ostatnią @ miałam 17.07 więc według tego wychodził by mi 7 tydzień ale to dziwne, że test nic do tej pory nie pokazał,robiłam pink test i pepino. A co do objawów to miałam ból w podbrzuszu jak na okres jakoś w czasie kiedy miałam go dostać ale nic, z początku mdłości ale to chyba zbyt wcześnie,piersi stały się wrażliwsze na dotyk,ból w dole pleców i senność.Ogólnie to przepadł mi @ 14.08 i teraz ma wypaść 11.09,zobaczymy co z tego wyniknie :)

 
Ostatnia edycja:
Jeśli testy nic nie wykazały to może jakieś zaburzenia hormonalne. Kiedy robiłaś te testy w których dniach cyklu? Może za wcześnie... Beta prawdę Ci powie ,więc dla spokoju idź i zrób. A wizyta u gin i tak Cię nie ominie ,bo albo ciąża albo zaburzenia,w jednym jak i drugim przypadku gin jest niezbędny. Daj znać.
 
Jeśli byłaby ciąża to już dawno test by wykazał. Pewnie tak jak piszesz to zmiana po odstawieniu tabl.
A w ogóle to starasz się o dzidziusia??
 
reklama
Widzisz jednak to byly zmiany po odst tabl. teraz już cykl powinien się wyregulować więc mniej więcej będziesz wiedziała kiedy płodne w następnym cyklu.
No to życzę powodzenia w takim razie.
 
Do góry