reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Ja mieszkam w narwi, 45 od Bialegostoku na trasie do Bialowiezy. A w ogole to podziwiam cie Jus20sto- ja mam 5 letnie przerwy miedzy chlopakami, nie wiem jak wytrzymasz z dwoma szkrabami w wersji mini...
 
reklama
Heh Kalina przyznam ci sie bez bicia że tez nie bardzo jeszcze moge sobie to wyobrazic. Juz teraz są chwile kiedy siedze i płaczę z bezradności a moje dziecko robi co chce....
No cóz siła macierzyństwa, w końcu nikt nie obiecywał ze wychowywanie dzieci będzie łatwe....ech..
 
Hello Nemezis to jest nas dwie ciężarne mamy z podlasia, no chyba że dziewczyny w krótce tez się postarają ( czego ci zycze z całego serca axxa ) bo Kalina to niech sobie odpocznie narazie... :laugh:
Fajnie że jest nas więcej, czasem nawet nie wiadomo że mieszkamy obok siebie.
Np. w życiu bym nie pomyślała że axxa jest z tych samych okolic co ja a przeciez na forum jestem nie od dziś, i wiele razy z nią rozmawiałam.

Zaglądajcie tu dziewczynki jak najczęściej.
Hej a co robicie na co dziń??
 
Hej! Ja "na co dzień" siedzę w podręcznikach bo jestem na 6 roku medycyny. Cieszę się, że to już końcówka ;D Czuję się względnie, choć codziennie mam niezłe nudności które od czasu do czasu kończą się wymiotami :( Ale ponieważ to już 12 tydzień to mam cichą nadzieję że wkrótce mi przejdzie :) Bardzo się cieszę że was poznałam bo zawsze raźniej porozmawiać z kimś z tego samego miasta :laugh:
 
hehe no pewnie ze fajnie z kims tak porozmawiac...
ja z tuśka 21 juz od dłuższego czasu planujemy spotkanie nawet ale jakos zawsze mi cos wypada ( nie zebym nie chciała) teraz znowu odpada bo zimno i szkoda dzieci w taka pogode ciągać ale mam nadzieje że na wiosnę to jak nic się spotkamy tuśka słyszysz??
 
jus20sto pisze:
hehe no pewnie ze fajnie z kims tak porozmawiac...
ja z tuśka 21 juz od dłuższego czasu planujemy spotkanie nawet ale jakos zawsze mi cos wypada ( nie zebym nie chciała) teraz znowu odpada bo zimno i szkoda dzieci w taka pogode ciągać ale mam nadzieje że na wiosnę to jak nic się spotkamy tuśka słyszysz??



słyszę .... słyszę i mam nadzieje ze na obiecankach sie nie skonczy



a tak wogole to czesc wszystkim babeczkom :)

p.s Z niektorymi juz sie znam :)
 
tuśka21   Witaj..:):):)... mam nadzieję że nasze spotkanie wypali....

jus20sto
w życiu bym nie pomyślała że axxa jest z tych samych okolic co ja a przeciez na forum jestem nie od dziś, i wiele razy z nią rozmawiałam.
a widzisz... i to mieszkamy bardzo blisko siebie...:):)... co do mojej fasoliki... to myslę że 1-2 miesiąca no może trzy i do Was dołączę...:):) teraz to będę się bardzo usilnie starała...:)

Nemezis   ucz się ...ucz... potem będziesz nas leczyć...hihi.. a tak wogle to te nasze PSK to dobry szpital... nie robią żadnych problemów z prywatnymi badankami...:)

Kalina   hej słoneczko... nie zapominaj o nas...:)

Hej a co robicie na co dzień??
ja się nudze i siedze na BB...hihi... a powaznie to od roku siedze w domku... nie z przymusu ale z wyboru...
mam nadzieję że niedługo moje siedzonko zaowocuje w postaci fasolki...:):)



 
reklama
Do góry