reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

A ja znów takie samo plamienie jak w czwartek, czyli kawa z mlekiem ehhhh, dobrze, że wczoraj miałam prenatalne to aż tak się teraz tym nie przejmuje, aczkolwiek jestem ciekawa co powie lekarz w poniedziałek🤣 i czy teraz tak będę przez pół dnia co drugi dzień sobie plamić 🤣 najważniejsze, że się nie rozkręca 🙈
 
reklama
A ja znów takie samo plamienie jak w czwartek, czyli kawa z mlekiem ehhhh, dobrze, że wczoraj miałam prenatalne to aż tak się teraz tym nie przejmuje, aczkolwiek jestem ciekawa co powie lekarz w poniedziałek🤣 i czy teraz tak będę przez pół dnia co drugi dzień sobie plamić 🤣 najważniejsze, że się nie rozkręca 🙈
my chyba mamy jakąś synchronizację macic 😂 ja w czwartek plamiłam, wczoraj przerwa i dziś znowu 😅
 
Dziewczyny a jak u was odczucia w brzuchu? U mnie 14+3 i od ostatniej wizyty nawet nie wiem jak to nazwać, czy mnie to podbrzusze ciągnie, czy to są jakieś skurcze, ale po prostu czuję, że się tam coś dzieje. Bólem raczej bym tego nie nazwała bo nie sprawia to jakiegoś dyskomfortu. Na detektorze wszystko okej, chociaż dzidzia nie bardzo chce z nim współpracować i nie wiem, czy powinnam się martwić, czy to po prostu nowy etap w ciąży 🙈
 
Dziewczyny a jak u was odczucia w brzuchu? U mnie 14+3 i od ostatniej wizyty nawet nie wiem jak to nazwać, czy mnie to podbrzusze ciągnie, czy to są jakieś skurcze, ale po prostu czuję, że się tam coś dzieje. Bólem raczej bym tego nie nazwała bo nie sprawia to jakiegoś dyskomfortu. Na detektorze wszystko okej, chociaż dzidzia nie bardzo chce z nim współpracować i nie wiem, czy powinnam się martwić, czy to po prostu nowy etap w ciąży 🙈
U mnie też 14+3. Czasem czuję taki ból jak na owulację, tylko to jest po obydwu stronach podbrzusza. Zauważyłam też, że muszę ostrożnie się przekręcać na bok podczas spania, bo jak zrobię to zbyt gwałtownie to ciągnie mnie coś po prawej stronie na dole. Podobnie jest przy kichaniu czy kaszlu.
No i od kilku dni gdy mocno się śmieję, to mam wrażenie jakby brzuch był jakiś taki inny, doklejony do mnie? Nie wiem nawet jak to opisać.
 
my chyba mamy jakąś synchronizację macic 😂 ja w czwartek plamiłam, wczoraj przerwa i dziś znowu 😅
Masakra hahaha 😂❤️ ale jakoś mi tak raźniej😂
Dziewczyny a jak u was odczucia w brzuchu? U mnie 14+3 i od ostatniej wizyty nawet nie wiem jak to nazwać, czy mnie to podbrzusze ciągnie, czy to są jakieś skurcze, ale po prostu czuję, że się tam coś dzieje. Bólem raczej bym tego nie nazwała bo nie sprawia to jakiegoś dyskomfortu. Na detektorze wszystko okej, chociaż dzidzia nie bardzo chce z nim współpracować i nie wiem, czy powinnam się martwić, czy to po prostu nowy etap w ciąży 🙈
ja 13+3 ale od początku ciąży ciągnie mnie z przerwami podbrzusze, ja mam też torbiele na jajnikach więc czasem się zastanawiam czy to nie od nich🤷🏻‍♀️
 
Dziewczyny a jak u was odczucia w brzuchu? U mnie 14+3 i od ostatniej wizyty nawet nie wiem jak to nazwać, czy mnie to podbrzusze ciągnie, czy to są jakieś skurcze, ale po prostu czuję, że się tam coś dzieje. Bólem raczej bym tego nie nazwała bo nie sprawia to jakiegoś dyskomfortu. Na detektorze wszystko okej, chociaż dzidzia nie bardzo chce z nim współpracować i nie wiem, czy powinnam się martwić, czy to po prostu nowy etap w ciąży 🙈
U siebie czuję trochę rozpieranie od środka, ogólne napięcie, niekiedy jakieś dziwne pulsowanie. Ciężko rzeczywiście nawet nazwać te uczucia :D mi to właśnie sprawia jakiś dyskomfort, ale nie sprawia bólu. Po prostu ciężko wtedy mi jest znaleźć sobie miejsce i się jakoś ułożyć. Też się czasami zastanawiam czy to normalne 😅
 
Może być dyskomfort bo macica się powiększa i wiązadła muszą się rozciągnąć. A jak ktoś jest w pierwszej ciazy to mięśnie i wiązadła mogą mocno trzymać i dawać takie odczucia, w kolejnej z kolei mogą być jakieś zrosty i też może dawać dyskomfort 🙈 tak sobie tłumaczę na logikę 😂
 
Dziewczynki, ten detektor na który się skusiła większość z was to ten model: Jumper Fetal Doppler JPD-100E ? Dziś zamawiam, bo to czekanie do kolejnej wizyty za bardzo wykańcza 😬 chociaż próbowałam być silna i się nie skusić😂 to wasza wina🤣❤️
 
reklama
Dziewczynki, ten detektor na który się skusiła większość z was to ten model: Jumper Fetal Doppler JPD-100E ? Dziś zamawiam, bo to czekanie do kolejnej wizyty za bardzo wykańcza 😬 chociaż próbowałam być silna i się nie skusić😂 to wasza wina🤣❤️
Tak, ja mam ten. Ale mój maluch chyba nie lubi być podsłuchiwany. Mniej więcej już się nauczyłam, gdzie może być i jak przykładami to super jest tętno powyżej 150 i słyszę kilka uderzeń bicia serca i pyk już go nie ma mimo, że nie zmieniłam pozycji. Później chwilę go szukam i już mówię do dzidzi, żeby proszę mi się tutaj pokazać 😅 to uda mi się znaleźć jeszcze na kilka sekund bicie powyżej 130 i sytuacja się powtarza, bobas znika 🙈
 
Do góry