reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

reklama
polecam docenta Witka jest bardzo dobrym lekarzem i ordynatorem oddziału gnekologicznego
w centralnym szpitalu klinicznym w katowicach ligocie jak będziesz zainteresowana to dam Ci namiary
 
Bardzo chętnie, powiedz mi jeszcze tylko jak sie z nim umawiać i ile kosztuje wizyta
czy moze na Narodowy Fundusz to jestza gratis?
Jeszcze raz wielkie dzieki za zainteresowanie może nieistotnym wątkiem.
Pozdr.
 
Witaj Agnieszko!ja jestem z bielska bialej i tez dlugo nie moglam znalezc odpowiedniego gina. Poszukalam na bailej liscie i poipytalam i chodze teraz do doktora Lasatowicza!Jestem bardzo zadowolona!wybralam go dlatego ze super zajmuje sie ciezarnymi i tymi co chca zostac mamami:):)
 
Witam Cię LILITH, bardzo sie ciesze że jest ktoś z BB i oczywiście gratuluję dzidziulka!!!
Powiedz mi gdzie przyjmuje ten gość? Rozumiem że to facet?! (jesli tak to ciesze sioe bo u kobiety byłam dwa razy pierwszy i ostatni) he he...
 
Witam,
Mam prawie 10 letną córcie, przed ciążą, w czasie jej trwania i w ciągu ostatnich 10 lat byłam u kilkunastu gin-ów w Bielsku, ale żaden nie "rzucił mnie na kolana".
Poradzcie dobre kobity kogo można ze spokojnym sumieniem wybrać i komu można zauać w tych sprawach.
 
Oj musze dokladnie sprawdzic adres! ale to jest Morskie Oko chyba 23! tam w przychodni! przyjmuje codzienie ale w srody sa prywatne wizyty! jedyny problem to badania czasem trzeba niestety za nie zaplacic:(:( ale takie jak usg itd nie sa platne.Nazywa sie Piotr Lasatowicz i jestem naprawde zadowolona!:):)
 
reklama
ten lekarz przyjmuje tylko prywatnie wizyta kosztuje ponad 100 złotych tani nie jest
ale jest bardzo dobrym specjalistą telefon do gabinetu 0-32 789-47-33 na komórkę 0601-444-754
 
Do góry