reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

biszkopty, chrupki kukurydziane

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez bbb223, 12 Maj 2005.

1. bbb223

bbb223 New Member

witam drogie Mamy. czy podajecie swoim dzieciaczkom biszkopty i chrupki kukurydziane? od kiedy zaczęłyście podawać i jakie (nazwa, firma)? wiem, wiem, każde dziecko jest inne i mojemu niekoniecznie moze podpasować to co Waszym pociechom, ale będę wdzięczna za odpowiedż. i jeszcze jedno. czy biszkopty bezglutenowe czy "zwykłe", bo z glutenem to niby trzeba uważać, a nasłuchałam się ,że wszyscy podają zwykłe, zresztą przyznam, że nie spotkałam jeszcze nigdzie bezglutenowych, choć słyszałam, że są. gdzie można takie kupić, bo nawet w sklepach ze zdrową żywnością itp. nie spotkałam. jeszcze raz dziękuję za ewentualną odpowiedż (podpowiedż) :)

2. SIABA

SIABA New Member

Witam bbb ja od miesiąca daję małemu chrupki kukurydziane takie najzwyklejsze u nas najpopoularniejsze są firmy "boltex" (sprawdziłam na opakowaniu), a mały ma prawie 7 miesięcy i bardzo lovvvve chrupki.
    [​IMG] Pzdr.

3. reklama
  4. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Z bolteksu są najlepsze. Mój Gaboszon je uwielbia...

Co do biszkoptów to zaczęłam podawać zwykłe. Ale obserwowałam czy nic się nie dzieje.
    Te bezglutenowe można kupić w sklepach ze zdrową żywnością ale są o wiele droższe od zwykłych.

5. blaszako

blaszako New Member

Nie wiem czy u Was też, ale ja w Trójmiescie to bezglutenowe ciastka i biszkopty kupowałam w sklepie AKPOL - to jest hurtownia artykułów dla dzieci. Droższe niz zwykłe.
    Nie pamietam już dokładnie kiedy ale gdzies chyba około 8 miesiaca Kasia zaczeła dostawać chrupki FLIPSY i potem zwykłe biszkopty. Jeszcze później zaczeła dostawać zwykłe ciastka maślane (ale to tez trzeba dzieco obserwować po tym). Teraz nmiestety :( wcina juz wszystko

6. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Filip wcinał wszystkie chupki, jakie były dostępne, przeważnie Flipsy. Jeśli chodzi o biszkopty, to u nas też nigdzie nie było bezglutenowych, więc dostawał zwykłe, oczywiście pod czujną obserwacją. Nic się nie działo. Ostatnio widziałam biszkopty bezglutenowe dla dzieci - Miśkopty - w sklepie Geant w Warszawie, ale tam też raz są, raz nie... a Filip i tak ostatnio obraził się na chupki, nie wiem czemu, przedtem wcinał na tony... przejadły mu się czy co ;), biszkopty też jakby wyszły z łask...

pozdrawiam
    nikita

7. bbb223

bbb223 New Member

dzięki. chrupki wcina, biszkopty kupiłam te bezglutenowe, strrrrrrrrrrrasznie drogie!!!
    pierwszy i ostatni raz. moze się obyć bez biszkoptów, a jak przyjdzie czas to dostanie "normalne"
    pozdrawiam

8. katna

katna New Member

tak podaje, moja natalka lubi chrupki kukurydziane. ja daje jej takie dlugie paluszki kukurydziane. sa chyba najlepsze, nie krusza sie i nie kleja do raczki.:)

9. AnsiaM

AnsiaM Luty '05 i Czerwiec '09

Co to za palusszki kukurydziane. ? Nie wiem o co masz na myśłi?

10. reklama
  11. minozka

minozka New Member

Odświeżam wątek

Mała ma 6.5 m-ca... i nie wiem czy podac już jej chrupki kukurydziane [​IMG]

Wszystko co mam w ręce do jedzenia, to stara mi się wyrwać dla siebie.

12. theo

theo New Member

moja już od dwóch miesięcy wcina prażynki.
    najlepsze są takie carrefourowskie "1". dosłownie rozpływaja sie w ustach dziecka.
    Julcia uwielbia je.

Poleć forum