reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
czesc dziewczyny mam takie pytanie czy to moze byc ciaza okres mi sie spoznia juz 1.5 tygodnia a piersi bola mnie 2 tygodnie ponad tylko ten bol byl na calych piersiach i byly one nabrzmiale ale to sie zmienilo teraz sa normalne i bola mnie tylko wezly ale przewaznie wieczorem pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co wy na to???????????
 
Witaj zdesperowana!
Mnie też piersi bolały jak zaszłam w ciąże.Ale to jest z każdym różnie.Najlepiej kup test ciążowy to rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.Tylko pamiętaj żeby test zrobić z rana i z nocnego siku:tak:wtedy wychodzi najlepiej ponieważ zawiera on najwięcej hormonu hCG.
Więc moja rada to apteka i kupno tekstu.Daj znać jak wyszło.:tak:
 
Cześć jestem tu nowa, od tygodnia bolą mnie persi ból jest taki dziwny, tak bardziej po bokach i wieczorami jak kładę się spać to zaczyna mnie boleć podbrzusze że muszę wziąść nospe (@ mam dostać za 5 dni )3 lata temu przeszłam laparoskopie miałam potworniaka na janiku, od tego czasu bardzo często odwiedzam gin (co 3 mies) bo torbiele u mnie rosną jak grzyby po deszczu.:-(Jutro mam zamiar wybrać sie do lekarza, chciałabym żeby te objawy to nie była kolejna torbiel ! tylko tym razem fasolka :-)
 
Witajcie kobietki.
Znudzona myślę, że u Ciebie się wszystko już wyjaśniło:)
Ja czekam na @ jutro ale coś mi podpowiada, że się nie doczekam. Nie wiem jeszcze czy się cieszę czy nie za bardzo, na razie mam mieszane uczucia bo ja nie będę już taką młodą mamą...
Robiłam kilka dni temu test ale to było wieczorem i chyba trochę za wcześnie, jutro wybieram się na betę.
Pozdrawiam Was ciepło:-)
 
Witaj zdesperowana!
Mnie też piersi bolały jak zaszłam w ciąże.Ale to jest z każdym różnie.Najlepiej kup test ciążowy to rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.Tylko pamiętaj żeby test zrobić z rana i z nocnego siku:tak:wtedy wychodzi najlepiej ponieważ zawiera on najwięcej hormonu hCG.
Więc moja rada to apteka i kupno tekstu.Daj znać jak wyszło.:tak:
Witaj Malinko:)
Chciałam się tylko osobno przywitać, ponieważ jesteś moją ziomalką, mieszkałam w lubuskiem całe życie.Przeprowadziłam się 2 lata temu.
Pozdrawiam cieplutko:-)
 
Dziewczyny... Tak od jakiegos czasu podpatruje co tam wypisujecie i chciala bym ...

1. Przypomniec, ze to jest forum Czerwiec 2007. Znaczy to mianowicie Moje Mile, ze tak wedle przypomnienia TU pisza dziewczyny ktorym sie dziecko urodzilo w Czerwcu 2007. Bardzo Was prosze abyscie znalazly sobie watek gdzie mozecie (nie ze tu nie mozecie, ale) smialo rozmawiac.

2. Jezeli juz...To wpadnijcie chocby na nasz glowny sie poprostu przywitac.

Nie twierdze, ze Wasze problemy z Bolem Piersi nie sa wazne bo sa:-D...Tylko nie Tu por favour bo to jednak Nas dziewczyn z Czerwca 2007 troszke irytuje.

Dziekuje i mam nadzieje nikogo nie urazilam....
 
Ostatnia edycja:
a tu co sie dzieje:tak:
wiecie co ja chyba z choinki nie spadlam bo tu czerwiec 2007 JEST
WIEC CZEMU NA GLOWNYM NIE PISZECIE
TAM TEZ TAKIE TEMATY SĄ:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry