reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny nie mam z kim się tym podzielić wiec rady szukam u was, a wiec mam 26 lat i postanowilismy z mezem postarac sie o dzidziusia, tabletki odstawialam w lutym i zaczelam brac kwas foliowy tak doradził mi ginekolog, do kwietnia okres mialam regularnie zawsze tak wypadal 17tego jednak w maju sie spoźnil juz bylam pełna nadzieji ze to dzidzius bo jeszcze caly kwiecien jak nigdy bolał mnie u dolu brzuch i jakies takie mdlosci milam jednak okres pojawil sie 26tego maja jak akurat mialam isc do ginekologa mimo lekkiego krwawienia zrobil usg ale nic nie wykazalo jedynie ze jestem zdrowa :-)lekarz zaproponowal zrobic mi test jednak do tej pory nie zrobilam poniewaz zawsze jak juz podejrewalm ze nam sie udalo to byla tylko ta jedna kreseczka ateraz zawsze znajde wymowke byle nie kupic testu jedyne co u mnie sie zmienilo to owa miesiaczka byla calkowicie bezbolesna a teraz na okraglo latam z pelnym pecherzem, mam od czasu do czasu mdlosci a kawe tak jak lubilam to nadal pije ale czegos mi w niej brak ponoc to moga byc objawy ciazy...czy mimo okresu intwnsywnego moze byc szansa ze jestem w ciazy? bo najbardziej boje sie ze objawy podobne do ciazy a jakies chorubsko mi sie przyplatalo a co chialm wspomniec to ze normalnie w dniu jak mialam dostac spodziewana miesiaczke wystapilo chwilowe krawnienie po stosunku jasna krew myslam ze to miesiaczka ale nie pozniej nic nie bylo dopieor 26maja nie wiem co robic? moze mialyscie podbne sytuacje?
 
reklama
zapomniałam dodac ze siostra mowi ze mi jakos piersi urosly ja tego nie widze chodz zdawaly mi sie wieksze ale nie odczówam aby mnie bolaly momenatami jakies kolki i swedzenie brodawek lub jakis taki ciezar jednak tez nigdy przed miesiaczka nie odczówam boli piersi...nigdy nie balam sie zrobic testu tak jak teraz tego unikam mozliwe ze zabrdzo chce byc w ciazy a test okaze sie negatywny wiec zyje w niepewnosci
 
Witaj laleczka. :-D Nie obraź się, ale nie wiem za bardzo czego od nas oczekujesz. Czy chcesz, abyśmy na podstawie Twoich objawów - lub ich braków, powiedziały że jesteś lub nie jesteś w ciąży? Żadna z nas nie jest lekarzem, a organizm każdej kobiety jest inny, więc jedynym sposobem jest pójście do ginekologa, bo tak naprawdę to i testy ciążowe kłamią. Z tego co wiem, możesz być w ciąży mimo miesiączki (zwłaszcza takiej jak piszesz) - bo ja nawet w rodzinie miałam taki przypadek - moja Ciotka miesiączkowała do 5tego miesiąca ciąży. Ale jedyna, konkretna odpowiedź to badanie - nie chcesz robić testu ciążowego - poproś lekarza o skierowanie na betę, a to da Ci ostateczną odpowiedź. Poza tym, powinnaś przede wszystkim wejść na forum "staraczek" i tam popytać dziewczyn, które tak jak i Ty starają się o maleństwo. Pozdrawiam i życzę upragnionego dzidziusia.
 
w ciazy nie jestem ale cyc mnie nawala jak cholera.Amelka mi skoczyla na piers jak sie bawilysmy :( ja lezalam na podlodze a ona calym ciezarem skoczyla:(
Wielki,opuchniety i siny...myslicie ze kapusta pomoze :pPP hihi
 
Witam !!
Mma taki problem , tydzień temu kochalam sie z partnerem bez zabezpieczenia, od dwoch dni strasznie bolą mnie piersi , zawroty glowy, nawet na solarce zdarzylo mi sie zemdlec choc nigdy tak nie jest i strasznie boli mnie glowa, czy tak szybko mogly by wystapic objawy ciazy ?? za kilka dni zrobie test choc w sumie nie chce sie napalac bo jak wyjdzie jedna kreseczka to sie zawiode :-(, a i @ mam dopiero 16.07
 
Ja jestem w ciąży, a piersi mnie nie bolą :-D więc nie wiem czy bolące piersi są wyznacznikiem ciąży ;-)
 
ja wiem,że nie jestem, a mnie boooooooolą od wczoraj aż miło :cool2:
 
Ach przepraszam dziewczyny :sorry2:, w sumie macie racje , ja juz zaczynam wariować na punkcie dziecka i szukam dziury w całym :zawstydzona/y:, chyba zabardzo pragne miec maluszka i dlatego nie wychodzi :-(, nie mniej jednak jak mi sie spozni @ to biegne szybko do apteki po test.
 
reklama
Nie przepraszaj!
Oby te bole piersi zwiastowaly dzieciatko,tego Ci zyczymy:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry