reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

Drogie przyszłe mamy.
Jesli macie ochotę na uwiecznienie swoich pięknych brzuszków wraz z rodzinami, mężami, bądź same, zapraszam.
W końcu ciążą to najpiękniejszy okres w zyciu kobiety.
mam nadzieję, że już wkrótce będę jedną z Was:-)
 
reklama
Niestety nie mam aktualnego zdjątka ;) ale mam mniej więcej 10 tyg temu zrobione ;) 13tr.png
 
Piękne brzuszki Kochane:-)
Az sie teskni za takim bębenkiem ;-) pod sercem.... :tak:

mdfotografia na temat sesji jest jeden odpiwiedni wątek, prosze nie powtarzac sie!
 
Witam kochane,

dręczy mnie pewna sprawa. Każdy kto mnie widzi, to robi wielkie oczy na mój brzuch bo niby taki ogromny. Jestem w 24 tc, weszło mi tylko w brzuch, jest spiczasty, w obwodzie jest 95cm, a przytyłam 9,5kg. Wiem, że nie powinnam się przejmowac tymi "komplementami", ale to jednak jest niemiłe. Kobieta w ciąży przeżywa takie uwagi. Postaram się przesłac zdjęcie i proszę, oceńcie, czy faktycznie on taki wielki ok?
 

Załączniki

  • P1050655.jpg
    P1050655.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 801
nie wielki tylko zgrbaniutki bardzoooooo!!!!


wyobraź sobie że ja na końcu ciąży miałam 23 kg na plusie.... i też poszło mi tylko w brzuch więc pomyśl jak ja musiałam wyglądać hehehehe :-) a Ty na prawdę ślicznie wygladasz i brzusuio wcale ogromny nie jest! najważniejsze że maluszkowi jest wygodnie
 
reklama
Do góry