reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

krolcia szybkiego powrotu do zdrowia
niestety pogoda nie pomaga nam w trzymaniu sie :(

kaaasiulka trzymam kciuki && !
na poczatku pewnie bedzie ciezko, ale dacie rade
z czasem po prostu trzeba bedzie 'przywyknac' niestety do nowej sytuacji i zyc normalnie, jak co dzien
zycze Ci duzo siły i wytrwałości
 
reklama
Lekarz zaliczony. Niestety mamy zapalenie płuc:-(. Kolejny tydzień siedzenia w domu i piętrzenia się zaległości szkolnych. A żeby było śmieszniej przed apteką rozkraczył mi się samochód. Musiałam zostawić tam auto. Sąsiad nas zgarnął do domu, bo przecież z Mateuszem chorym na pieszo 2 km do domu byśmy nie poszli... Jak do doopy to do doopy:-(
 
O kurczę, krolcia, co za pech! Gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy to dzwoń śmiało!!
Ja poszłam dzisiaj z młodą do lekarza po skierowanie, ale oczywiście już mnie nie zarejestrowali.
 
ale przygody
i oczywiscie wszystko w zimnie i chorobie

my wczoraj bylismy u gina
młody ma już 1880g czyli w 2tyg przybral 380g;)
teraz mam wizyty co 2tyg juz
Robson rosnie zdrowo :)
a ja musze w koncu wziac sie porzadnie za jego pokoik bo przypomina poki co graciarnie ;)
najgorsze ze brak mi pomyslow i funduszy :(
 
Witam sie ledwo przytomna :no:

...zmiencie ta pogode plisssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale chociaz cieplej niz wczoraj bez tego przeszywajacego wiatru brrrrrr.

Karola i jak???

Agulqa_b super maly rosnie :-) jak tak dalej pojdzie to uwazaj :-p

Tata mial byc dzisiaj w domu ale wczoraj byla konsultacja w sprawie operacji plastycznej tej "nogi" tych ran. Zostaje jeszcze w szpitalu,w tym tygodniu bedzie jeszcze jedna konsultacja a do poniedzialku maja podjac decyzje czy robia ta palstyke teraz czy w innym terminie ale mam andzieje ze to zrobia bo mnie te rany przerazaja....szkoda by bylo zaniedbac to co zrobili i o co walczyli przez ponad miesiac....
 
Witam....
Jedna zarwana noc i do dziś nie moge się obudzić!!!!

Kasiulka bardzo dziękuje za życzenia - cmok! Pierwszy raz godzine swych urodzin przywitałam w szkole, a jest ona godziną nocną ;-)

Karolcia mam nadzieje, że już lepiej ze zdrowiem!!! Pogoda nie fajna i czekam na mrozik :tak:

Agula na pewno dzidzia dobrze rośnie, więc nie stresuj się kobietko :-)

Czekam zaciskając kciuki na córcie bo jest na wynikach konkursu fotograficznego w jakimś Gimnazjum....
 
Pogoda booooska :szok:
U nas chorobowo sie znowu zrobilo :no: Mati od polnocy goraczka i kaszel,osluchowo male furczenia ale mam nadzieje ze sie przez weekend nie rozlozy bardziej....poki co lezy pod kolderka zdechloczek maly :tak:

Iza graulacje dla Martyny!!!!!!!!
 
reklama
Do góry