reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Ojej jak tu sie u nas cichutko zrobiło.Nikt nic nie pisze.
Widze że jeszcze Rybka_24 w szpitalu jest.bo inaczej by nam coś napisała.

Rybka_24 trzymam za Ciebie i fasolinke z malusienkim serduszkie kciukaski.
 
Hej dziewczyny mam prosbe czy mozecie mi pomoc.Ojciec mojego małego chce zebym sie rzeniosła do niego z małym, z jednej strony to dobry pomysl bo Oliwier mogłby w końcu spedzac czas z tata, ale jak sobie pomysle ze mam go tam zostawic idac do pracy cała sie trzese ze strachu, nie wiem dlaczego nie chodzi o to ze zrobia malemu krzywde ale tak jakos mam
125246.jpg
 
czesc
witam po lejacych wakacjach w zakopcu...ogolnie bylo swietnie. o 8.30 zaczynalismy ti-chi, puzniej rozmowa na jakis temat i medytacja, w dzien wycieczki, a wieczorem znowu rozmowy i medytacje...mi najbardziej podobalo sie jak wybieralismy swoich aniowlow od samego poczatku wiedziala ktora karte wybrac....pasowala jak ulal do sytuacji ktora teraz mam, wiec moj aniolek czuwa nade mna. na poczatku podchodzilam do tego sceptycznie ale jak sie przekonalam jak to dziala na wlasnej skorze to rewelacja!!!! naladowalam swoje akumulatory 100% pozotywna energia... na czas zajec mialam opiekunke do malego, byla to corka pani u ktorej mieszkalam, maly caly dzien latal po ogrodze(jak akorat nie padalo) i bawil sie fantastycznie. cala noc w pociagu spal wiec nie bylo problemu:) mam nadzieje ze zima rowniez uda mi sie pojechac na takie wakacje
rybka- trzymam za ciebie kciuki...musi sie udac:) nie moze byc inaczej!!!!
olka- czyzbyscie znowu razem byli?? w kazdym razie powodzenia
 
Olka   ja nie pomoge, nie znam ani Ciebie, ani Jego - nie znam Waszych potrzeb....nikt chyba tutaj za Ciebie decyzji nie podejmie,

Natalya super ze odpoczelas

Rybcia
  co u Ciebie??

U nas jak to ostatnio bywa - zalatanie z poplataniem. Ale powoli sprawy sie posuwaja do przodu. Jest szansa ze w listopadzie postawia nam plyte fundamentowa a w na poczatku marca domek i na 10 rocznice slubu pod koniec kwietnia bedzie juz stal. Ale sobie zrobimy prezent :D Nie moge sie doczekac

tymczasem wkleje fotki

Babiniec (Jagodka uparcie pokazuje wciaz jaka jest duza mowiac:taaaka)


Agatka





uwaga mamo, ide

tup..

tup, tup..

doszlam


hustam sie (jaka szpara :roll: )


agatka na hulajnodze


troszke natury


siostry ujezdzaja konika


na koniec portrecik


i usmiechniety ryjek

 
reklama
witanko...

mkkafe...super fotki,bardzo ładne Twoje córeczki, no i mamausia oczywiscie rowniez :)
portrecik Jagódki mega rewelacja ;)

olka21...to wy znowu razem jestescie ?????????
nie dązam za Wami :p ::)
a decyzje to musisz sama podjąc

natalya..witaj po urlopie,najwazniejsze ze nabralas sil i naladowalas akumulatory ;)

 
Do góry