reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

hejka ,co u was ?
beata jakie plany wakacyjne,co maz wymyslil?
my juz mamy bilety kupione..w tym roku mamy wakacje nie planowane..lot do Holandii,a potem razem ze znajomymi bedziemy podrozowac autem,na pewno wpadniemy do Niemiec,a co dalej.. to sie zobaczy..wszystko bedziemy obgadywac na miejscu,lacznie z noclegami :-Dtotalne szalenstwo..ale ciesze sie bardzo i juz nie moge sie doczekac,smyki tak samo..odlliczaja dni ;-)
hanna pomysl na kolejnego szkrabika wybity zglowy ?
 
reklama
hej babeczki
beatka - to gdzież to was męzulo zabierze?--- u nas dopiero teraz ciut cieplej ale bez szaleńst - jak Twoje chłopaki - nie chorują?
mój młody od grudnia - 2x szkarlatyna i 2 tygodnie temu ospa - 5x pobierana krew - bo coś wyniki nie tak - węzły jeszcze powiekszone - zasmarkany, zakaszlony---klimat PL nam nie służy:confused:
madlen - super taki spontan! az można pozazdrościć bo wrażeń pewnie będzie wile;-) - a bejbik - waham sie :-p pewnie wygra rozsądek---- do lipca mam czas na zastanowienie

pozdrawiam
 
hej

madlen super wyjazd wam sie szykuje.

hana moje chlopaki ok.
S cos szuka, jak znajdzie to pewnie mnie powiadomi....:-D:-D
Zdrowka dla twojego chorowitka....:tak::tak:

ide lakierowac
dobranoc
 
hanna pomysl na kolejnego szkrabika wybity zglowy ?
niezupełnie:cool: wręcz bardzo intensywnie myśle i kalkuluję --- czasowo oczywiście---(kwiecień czy grudzień 2012) mam straszną ochotę--- nie myślałam w życiu ze moge tego jeszcze chcieć.... a TOBIE GRATULUJĘ!!!! jak kruszynka ma się do Waszych planów wakacyjnych?

pozdrawiam
 
hana widzialas moj nowy suwaczek ?:-D,przed chwila wkleilam ,mam nadzieje ze nie zapesze ...
jeszcze do mnie nie dociera...II kreski na tescie ,a ja nie moge uwierzyc !!!..no ale przeciez gdybym nie byla w ciazy,to kreska bylaby tylko I :tak:
plany chyba troche sie zmienia..polecimy do Holandii,a potem do Niemiec i tam chyba zostaniemy..no chyba,ze bede ciaze znosila dobrze..na razie nasz 3okruszek mial poczekac,ale na spontanie w nasza 10ta rocznice slubu trafil sie :-D,teraz najwazniejsze,aby zdrowo roslo i wsio bylo dobrze :tak:
a za ciebie hanna trzymam &&&&&,;-)
Becia co u ciebie ? ,czy u was tez jest upal?? bo u nas normalnie lato :szok:,takiej goraczki to tuatj w marcu jeszcze nie bylo nigdy :no:
 
ja żyję:-p

co tam beti na obczyźnie słychać?- jakie piękne rzeczy teraz robisz?
madlen - jak brzunio?---rośnie już - jak isę czujesz?

pozdrawiam
 
reklama
ja żyję:-p

co tam beti na obczyźnie słychać?- jakie piękne rzeczy teraz robisz?
madlen - jak brzunio?---rośnie już - jak isę czujesz?

pozdrawiam

heja stara....:-D ------> czyt. mloda
no robie 2 mini-komody
Pracownia deco-Latify
tu moj nowy blog
robie mini komode na zamowienie na dzien dziecka z delmatenczykami dla dziewczynki , z piskami szczeniakami druga.
w uk slabo to badziewie mi schodzi ale w pl to ok, 30,05 jadae do pl i troche opchne.
Jakbys cos chciala to wal z pl bedzie tansza paczka...:-D
teraz robie mini-komody jakis szal na nie- glownie wsrod malolat....:-D
a tak to ok- z S ok, dzieciary ok, pogoda tylko nie ok....:-(
 
Do góry