reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

reklama
snilam? :-)

no ty tez Beatko duzo zmian widze wprowadzasz w zycie!
my nadal w szwecji, wlasnie na wakacjach jestesmy pozatym narazie bez zmian, chiny nie wypalily, ciagle szukamy a noz widelec.

jak ci jest w angli, jak zyjesz, co robisz calymi dniami, jak dzieci jezykowo, w szkole latwo jest? robisz swoje recznie wykonane pieknosci? jak ci idzie?

moje dzieci chwilowo nie maja przedszkola bo po przeprowadzce, nie nic wielkiego, 70 km musimy ulozyc maluszkom zycie od nowa. starszaki poki co sa tylko u mamy a nas tylko odwiedzaja, wiec jestesm jednoczesnie byla macocha :-D

pozdrawiam!
 
mktosia witaj.
wiec - Oskar coraz lepiej z językiem , poziom edukacji hmmmmm jest niższy niż w Pl, uczą inaczej . Tzn uczą rzeczy które są przydatne a nie na zasadzie zakuwania.
klaudio od stycznia do przedszkola na 3 godz dziennie, mak mówi jakiś leniwy.
od stycznia będę mieć czas na naukę bo teraz to kiepsko.
robie swoje skrzynki i powoli się rozwijam jestem właśnie na etapie robienia str dla angielskiego klienta.

U ciebie tez duże zmiany :-)
wpadaj częściej na ploteczki.
 
myslisz ze zostaniecie na dlugo w uk?

a szkoda ci ze do polskiej szkoly nie chodzi czy moze ci to nawet sie podoba ze konkretow ucza? w szwecji jest to samo, rzeczy przydatne do zycia

a jak mieszkacie, masz lepiej niz w pl?

a kolezanki, poznalas jakichs ciekawych ludzi?
 
Chce tu zostać, podoba mi sie bardzo.
jest zielono, są parki, nawet do lasu z nimi chodzę w lesie są chodniki :szok:
podobaja mi sie szkoly
jest czysto i są prawie nowe :-D
zadaja raz w tyg 1 paca z ang, 1 praca z matematyki, lub historii albo przyrody różnie .
dzieci maja czas na sport i nie są zmęczone , nie to co w Pl- zakuwac i zakuwac.
oskar kocha angielska szkole, ma kupili jest ok.
ja mam chyba juz 8 koleżanek, nie jest zle.
kolezanki z Pl, u mnie cienko z językiem od stycznia zacznę zakuwac.
otwieram sklep z moimi artykułami
Craft Studio deco-Latifa - Website of craft-studio-deco-latifa!
jeszcze go robie , czekam na hasło paypal, bo jak nacisciesz do koszyka i tak nie kupisz :-D
wizytowki zamówione, może porobie ulotki :-)
troche zamówień jest ale wsród rodaków :-)
 
no fajne te twoje pudeleczka, a kiedy sie wezmiesz za meble? :sorry2:

no to super zes zadowolona, pamietam jak zaczelas z synkiem polska szkole i bylo troche tych lekcji do robienia, to teraz masz luzik w porownaniu i czas na twoj rozwoj, super

koniecznie idz do przodu z jezkiem, pewnie ze tak,

cos czuje ze rozwiniesz skrzydla bo ty taka zaradna babeczka :tak:

a jak u twojego m, radzi cosbie?

a opowiedz troche jak ci sie mieszka, wynajmujecie taki typowy domek angielski czy mieszkanie czy jak?
 
hej

poki co to domek 4 rodzinny- u nas sa drogie domu- 2 sypialnie 800-850f i zadna rewelacja.
my mami metrazowo 50m2- salon, 2 sypialnie, kuchnia, strych , 2 schowki- jest ok.
mieszkanie bez grzyba a to duzy plus tutaj....:-D
S zadowolony, awansowal.
w pon przychodzi babka ze szkoly obejrzec mlodego i moze od stycznia juz pojdzie.
a co u ciebie????
 
u mnie w zasadzie po staremu mozna powiedziec, zadnej nowej pracy, zadnych zmian poza przeprowadzkowymi
dzieci w wieku przedszkolnym ale od wrzesnia Nelka idzie do zerowki i nie wiem gdzie ja poslac, do jakiej szkoly, musze to przemyslec i cos wybrac

my jak zawsze kombinujemy ze moze jakas praca za granica by sie dla m trafila to sie przeniesiemy bo lubimy zmiany, ale na razie nic nowego w tym temacie, m szuka, sprawdza oferty wysyla cv, w koncu cos sie trafi, poki co my w stanie przeczekania mozna powiedziec, obecnie oboje jestesmy na urlopach rodzicielskich do konca stycznia, ja na Jimka a m na Nelke wziol i mamy wakacje wspolne:tak:

a poki co kochana Wesolych Swiat!!!!
 
reklama
Mktosia w Szwecji tez sie ciagle przeprowadzacie??????
ja nie lubię sie przeprowadzać tzn pakowanie, segregowanie co zabrać a co wyrzucić, potem rozpakowac, poukładać itp :baffled:
moge iść na gotowe, ta opcja najbardziej mi odpowiada :-D

Wesolych Świat
 
Do góry