reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Byłe słomiane wdowy

Wesolych Swiat Beatko tobie rowniez!

my przeprowadzki, no wiesz, nie zapominaj ze ja tez jestem macocha a to trudny orzech do zgryzienia, nie mozna dzieci swojego m odsowac od siebie tak wprost, albo nagle stwierdzic ze w zasadzie to ja nie chce tak zyc z powiekszona rodzina o jego latorosle.... przeprowadzka to dobry sposob na oderwanie sie od grafiku macochowego,... a mnie zawsze bylo trudno z dziecmi mojego m od kiedy staly sie nastolatkami, wiem ze bywaja cudowne macochy majace niesporzyta energie i serce dla nieswoich dzieci i przyjmuja je do swojego gniazda jak wlasne, najczesciej dzieje sie tak gdy dzieci nie maja mamy bo niezyje albo gdy ojciec ma opieke na stale, a unas to sa 2 tyg w miesiacu, a potem powrot do mamy ktora ma swoj styl zycia i potem znowu u nas, zgrzyty, nie sadze zeby to byl dobry system, ale tez nie uwazam ze odebranie dziecu jednego z rodzicow a to znaczy danie mu go tylko na weekendy jest lepszym rozwiazaniem, rozwod to generalnie jest beznadziejna sprawa. moze nasza kultura na tyle wypracuje jakis nowy na to sposob aby wszyscy byli szczesliwsi. bo i macocha nie moze sie wyluzowac i dostosowac, dzieci sa targane, rozrywane na dwoje, a rodzice sa samotni gdy dzieci sa u tego drugiego rodzica.... to moze nie ten watek :-D

caluski!

ps. a co ty Beatko masz za biznesy z ciuszkami, pokazuja mi sie twoje wpisy na watku paka dla dzieciaka czy cos takiego? cos z seckondhandem czy porpstu rzeczy po dzieciach?
dla mnie zawsze to bylo wazne aby rzeczy po dzieciach sie nie zmarnowaly...
 
reklama
No I po swietach

M-ktosia mam ubrania po dzieciach, tak wystawilam zeby sie pozbyc z domu.
Wyrzucic szkoda, a po rodzinie juz nie bede za darmoche dawac bo Nawet Dziekuje nie powiedza, ale to nie ten watek.
kurcze szkoda dzieciakow 2 tyg u was 2 tyg u matki, beznadziejnie.
mam lepszy pomysl- niech matka z dziecmi m za mieszka po sasiedzku- obok.

Madlen Witam I gratuluje babla.
 
Beata znam to kiedy dajesz rodzinie i nawet zwykle dziekuje nie uslyszysz..:wściekła/y:
czasami lepiej dac obcemu,bo bynajmniej doceni ;-)

ogladam twoje prace i jestem pelna podziwu :szok:
juz ci chyba kiedys pisalam...zdolna bestia z ciebie...masz talent kobieto :tak:
 
madlen dzikuje :tak:
staram sie i ucze ....:tak:
na walentynki mam juz zamowienia, pudelka na wina z babeczkami pin...:-D
juz kupione, jutro zamawiam kuriera zeby na 7-9 styczen przyszlo
 
reklama
Do góry