reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny- czyli co jak i kiedy.......

asiuk

październikowa mama 2006
Dołączył(a)
13 Luty 2006
Postów
1 330
Miasto
Gdynia
Chrzest- to ważne wydarzenie, ale też czasem kosztowne, wystawne lub mniej. Tu się chwalimy, wklejamy zdjęcia, radzimy, proponujemy-wszystko w temacie CHRZEST :-)
 
reklama
My mamy już 18 marca:-) Przyjęcie na 13 osób + Mati w restauracji w pobliżu, tylko najbliższa rodzina i chrzestni (najlepszy kumpel Ł. i moja bratowa). W tej restauracji będzie fotograf i mamy dostać później 2 zdjęcia gratis od restauracji a resztę ewentualnie kupić.
 
My chrzciny zaplanowaliśmy na Poniedziałek Wielkanocny :) Przyjęcie w domu - będzie około 30 osób, więc będziemy miały z teściową niezły wycisk w czasie przygotowań i w dniu chrztu... Ale damy radę... ;-)
 
my chrzcimy dopiero na początku maja bo chrzestna musi z Niemiec dojechać a akurat przyjeżdża na komunię więc nie chcemy jej dwa razy fatygować. W ogóle u nas będzie trochę nietypowo bo Wojtuś będzie miał dwie matki chrzestne :-) Gości będzie 16 lub 18 więc musimy imprezkę zrobić w lokalu bo w mieszkanku tylu nie pomieszczę więc niestety muszę z kaski wyskoczyć :-( Magdalena zazdroszczę Ci że pomieścisz w domku tylu gości.
 
My chrzciny robimy w niedzielę Wielkanocną. Przyjęcie ok. 20 osób i robimy w domu, fajnie, że się zejdzie ze świętami:) Nad ubrankiem jeszcze myślę, na pewno będzie jakiś fajowy garniturek, a do tego płaszczyk biały będę chciała kupić:) O takie coś:

4526.jpg
 
Ostatnia edycja:
A ja z chrztem czekam na cieplejsze dni. Wybaczcie ale mi nie podobają się garniturki niemowlęce. Mój Mateuszek miał całe bawełniane ubranko, raczej nie krępowało mu ruchów. O takie: IMGP2002.jpg
Teraz chciałabym coś podobnego.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry