reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

powoooli zaczynamy sie zastanawiac nad impreza urodzinowa leny, w koncu tylko 2,5miesiaca zostalo ;) na razie wiemy tylko gdzie bedziemy zamawiac tort i zaproszenia, wzory sa wstepnie ustalone. znalezlismy tez w ch sklep z gadzetami imprezowymi (baloniki, serwetki, talerzyki i wszystkie inne potrzebne bajery) wiec pewnie tam sie czesciowo zaopatrzymy. jak macie jakies inspiracje to piszcie!:)
 
reklama
u nas w sklepach jest marny wybór wiec bede szukac w necie, wiec jak cos fajnego znajdzecie to dajcie znac:))
 
ja tort zamawiam tak, gdzie na chrzciny zamawiałam-> sprawdzona cukiernia :tak:
zaproszenia to najmniejszy problem ;)
myśle też czy w domu robić, czy w knajpie..
no i nie wiem ile osób..
zapraszacie tylko najbliższą rodzinę? czy znajomych też?
 
u nas będzie i rodzinka i znajomi:)
Tyle że podzielimy to chyba na 2 dni, z racji że 30 wypada w sobotę to impreza z dziadkami, ciociami i wujkami będzie w sobotę a w niedziele zaproszę koleżanki z bąblami:)

Tort będziemy zamawiać, zaproszenia zamówię:), jedne już obejrzałam ale mile widziane dalsze propozycje:)
będą balony i czapeczki;PPP no i oczywiście w domku a jak będzie już śliczna;) majowa pogoda to w ogrodzie:)))
 
justme5 a znasz ta slynna slubna 'telenowele' z forum na gazeta.pl?;)

u nas jak juz pisalam beda dwie imprezy, jedna dla rodziny a druga dla znajomych. dla rodziny pewnie bedzie skromne posiedzonko przy kawie u tesciowej w domu albo na ogrodku jak pogoda dopisze, tort zamowimy z tej samej cukierni co na slub a zaproszenia sobie darujemy. u nas w domu bedzie bibka dla znajomych z maluchami i tu juz poczynimy wieksze przygotowania. mozliwe ze zrobimy impreze z motywem przewodnim. zaproszenia wstepnie takie

5324147924_1c7743438e_z.jpg


albo takie

5397643103_7fbbd6d291_z.jpg


chyba ze motyw przewodni zasugeruje cos innego ;) a torcik stad the cakegirl ~ portfolio ( nimsay@op.pl ) > About >.
 
Tak jak reszta, my bdzimy mic dwie imprezy .. z bąblami chciała bym przed domem- jeśli tylko pogoda na to pozwoli; będą czapczki, balony, piszczałki/trąbki ... myślałam tez o baseniku z kulkami ale K. stwierdził ze tandetni pomysł ;/;/ też tak myślicie ?

co do tortu to jakiś prosty i całkiem inny jak Julita wklejałą, nie lubie takich przecudowanych i do tegpo kwiatuszki ;/

nataliak - zaproszenia super! U nas jeśli fundusze bda przyzwoite to i zaproszenia kupie a jak nie to zrobię ...
 
reklama
justme5 a znasz ta slynna slubna 'telenowele' z forum na gazeta.pl?;)

Nieeee...! Dawaj, dawaj!:)

U nas tez 2 imprezy, jeśli będę robic zaproszenia to oczywiście dla własnego fun'u przede wszystkim:) Na imprezę dla rodzinki pewnie zamówię jakiś radycyjny tort, a na drugą, dzieciową- wyczesany:tak:

Nataliak, a te torty, które wkleiłaś są u tej pary do zamówienia, czy robią tylko dla znajomych??


Elwi, ja uważam, że basen z kulkami jest fajny dla takich maluszków jak nasze, przecież trudno wymyślić inne atrakcje dla jednoroczniaków... ja też nad tym myślałam, szczególnie jeśli wypali mój plan co do miejscówki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry