reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
dlatego jak szukaliśmy świadków, to chcieliśmy wyłącznie osoby 'wolne', ewentualnie jakąś parę, żeby później nie było nieporozumień
 
Nie kumam problemu z towarzystwem świadków. U mnie na weselu po mojej stronie siedziała świadkowa a obok niej partner, a obok małża świadek z partnerką. To jakaś filozofia?, bo mi nawet inna opcja przez myśl nie przeszła. Ogólnie to młodzi chyba czasem zapominają, że wesele tak naprawdę jest zabawą dla gości, a młodzi są gospodarzami, kultura nakazuje zorganizować zabawę tak, żeby goście dobrze się bawili, a nie zabawiali gospodarzy i odgrywali jakieś role, zgodnie ze scenariuszem "młodych"
 
ślub tej koleżanki to była jedna wielka farsa, na podziękowanie dla rodziców wzięli bukiety co im goście przynieśli, i osobiście słyszałam jak jeden facet powiedział do żony...o nasz bukiet!!!!

po drugie, oprócz podziękowań dla rodziców panna młoda wymyśliła podziękowania dla chrzestnych...tyle że nie wzięła pod uwagę że chrzestny pana młodego zmarł bodajże rok przed ich ślubem jak dla mnie to duży nietakt!!!

Lenkaa właśnie tak siedzieliśmy u mnie na moim weselu my a obok nas nasi świadkowie z osobami towarzyszącymi, nikt nikomu nie nakazywał zabawa była przednia i nie musieliśmy nikogo namawiac do zabawy!!!

Niestety u koleżanki wyglądało to bardziej jak stypa, kamerzysta ok 24 podszedł do mnie i powiedział że poczeka chyba tylko do oczepin bo nie ma co robić, wszyscy goście siedzieli za stołem może 5 par bawiło się na sali tanecznej!!!
Mogłabym godzinami pisać ale nie chce znowu podnosic sobie ciśnienia!!!!

A i jeszcze jedno ..koleżanka powiedziała mi że kupiłam sobie nieodpowiednią sukienkę!!!!
 
przyszły zaproszenia :)

serduszka wyglądają bardzo ładnie, a nie kiczowato jak się spodziewałam. Jesteśmy z M. zadowoleni :)

zdjęcie w grupie, zapraszam :)

i oglądaliśmy takie obrączki. są bardzo ładne, ale na palcu jakoś sednio mi sie podobały... :/
obrączki.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry