reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
Jednak się zdecyduję na 2 małe imprezki urodzinowe.Dla rodziny i dla dzieci.Nadia bardzo lgnie do dzieci,a byłaby ich piątka + duża Julka + mamy to jest 9 osób,teraz gdybym dołączyła rodzinkę wyszło by ze 20 osób w jednym domu (mieszkaniu)-nie da rady !!!! Kto by gotował,podawał,sprzątal.Także Nadia będzie miała dwie małe imprezy,ze szczególnym nastawieniem na małe kinder party :-)
 
U nas póki co na roczek planujemy imprezkę jedną. Albo u nas albo u rodziców. Jesli u rodzicoów to bedzie grill i to bardziej prawdopodobna wersja. Jak u nas to zwyczajna impreza. Zaproszeni rodzice, rodzenstwo (chrzesni jednoczesnie). Kinder party raczej odpada, bo co prawda mamy znajomych z dziecmi w podobnym wieku ale albo daleko albo sami nie robili urodzin i jakos dziwnie ich zapraszac specjalnie na impreze. Ale jeszcze to przemysle.

A co do alkoholu jesli bedzie grill to piwko, jesli w domu to winko.
 
oleśka - dobre dobre, mi się właśnie marzy taki chaos :)

bali - ten słoń ma niezłą trąbę ! :D


nataliak - ładny torcik i oczywiście w odpowiednich kolorach! :)


u mnie dzieci będzie ok 15 od 5m do 5 lat, kilka koleżanek bez dzieci a z rodziny to tylko moja mama, wujek, babci i dzidek (nie wiem jak ze strony Krzyska).
 
u nas jednak mini imprezka urodzinowa w weekend po urodiznach, czyli 14-go
będziemy tylko may i chrzestna z mężem i 2 miesiączną córeczką :-)
chrzestna wprost powiedziała, ze nie wie, co młodemu kupić, żebym się zastanowiła i dała znać, albo czy chcę kasę..
no to doradźcie, co mogłaby kupić, aby nie zajmowało dużo miejsca ;-) a byłoby fajne.
z prezentów na roczek mamy już: jeździk, piaskownicę, zjeżdżalnię, basenik do ogrodu...
 
u nas jednak mini imprezka urodzinowa w weekend po urodiznach, czyli 14-go
będziemy tylko may i chrzestna z mężem i 2 miesiączną córeczką :-)
chrzestna wprost powiedziała, ze nie wie, co młodemu kupić, żebym się zastanowiła i dała znać, albo czy chcę kasę..
no to doradźcie, co mogłaby kupić, aby nie zajmowało dużo miejsca ;-) a byłoby fajne.
z prezentów na roczek mamy już: jeździk, piaskownicę, zjeżdżalnię, basenik do ogrodu...
zabe do lazienki
Organizer na zabawki - Rzeczy dla dzieci

Jak masz rower to moze fotelik na rower
Eneduerabe - wszystko dla dziecka
 
Ostatnia edycja:
piękne torciki:)
u nas będzie jedna imprezka urodzinowa ale całkiem sporo grono się uzbierało choć to najbliższa rodzinka:)
tylko mam dylemat z datą:/ urodzinki 22 i to jest niedziela i myślałam o tym dniu, ale musze sie zabrac z rodzicami spowrotem(urodzinki sa u nas w domku w krk) wiec ten dzien odpada, w nastepny weekend rodzice jada na wycieczke i tez odpada, 2 tyg pozniej to za pozno, wiec co 21 sobota? ale tak dzien wczesniej jakos nie jestem przekonana no i mam dylemat;):/
 
reklama
Do góry