reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

moje dziecko usiadło w wieku 10 miesięcy, więc wcześniej nawet nie wpadłabym na pomysł, żeby go posadzic w takim foteliku. A tak stabilnie siedzi dopiero od miesiąca.

Julita ja zapomniałam:zawstydzona/y: a to były święta, więc nie mogłam nigdzie kupic:sorry:. A babcia nauczyła go nawet dmuchac, a ja zawaliłam:crazy:
 
reklama
Julita no pewnie, że tak :-)
ja pomogę mu dmuchać, jak sam nie da rady :-D

i chyba w tym roku kupię jeszcze zwykły okręgły tort z napisem, a za rok zaszalejemy już z jakimś ciekawszym :-)
 
Ja jednak stwierdzilam,ze bede piekla sama i mam pomysla na ozdobienie. Dzisiaj bylam z samego rana w Oszolomie zeby zakupic wszystkie skladniki i materialy do ozdoby. aTorcik bedzie w kasztalcie misia.
Le Torte di Compleanno per i bambini? La Coco Pops Cake - Ginger & Tomato
ale tort nie z ich przepisu tylko mam swoj sprawdzony...tez czekoladpwy z rumem

Imprezy beda dwie..najpierw w niedziele 8 maja rodzinka...(7 maja przylatuje tez moja Mama) a pozniej tydzien pozniej dla znajomych i na tej imprezece bedzie tez moja Mama i Tato, bo dolatuje 11 maja
W menu oprocz tortu bedzie tez fondu czekoldowe Ricetta Fonduta al cioccolato con fragole - Le Ricette di GialloZafferano.it
tutaj na wielkanoc dzieci dostaja wielkiie czekoladowe jajca z niespodziankami w srodku i Mateusz dostal ich 5..w zyciu tego nie przejemy ..wiec je przetopimy i bedzie fonduta. Wlasnie wczoraj zakupilam sprzecior do fonduty .-)))
 
no! to tort juz zamówiony. tez z Sowy. wkurzyłam sie bo przez te komunie mają bardzo mały wybór... :/ ciocia Malina nie uprzedziła ;P chciałam zamówić dla Jagody kłapouszka, tymczasem mamy scobydoo... :/ no trudno... najgorsze że co roku będzie ten sam problem, bo komunie zawsze w maju... :/ chyba zmienię cukiernię albo upieke sama
 
strega tu w polsce wiemy co to fondue ;P
afi z pewnoscia jak wyprzedzisz komunistow w zamowieniach to zrobia Ci taki jak chcesz ;)
 
moja fontanna czekoladowa ma juz 7 lat i ani razu jej nie uzywałam :p mam takie cus : Czekoladowa Fontanna - por�wnaj ceny, zobacz opinie i recenzje

moze ja wkoncu odpale ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja nie wiedziałam, ani o kubkach smakowych poza buzią ani co to fondue:-p A sama obsługiwałam fontanny jako kelnerka na weselu:-D

Afi ładny awatarek, teraz bardziej do Ciebie podobny:tak:
 
Do góry