reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Cześć Dziewczyny
Może któraś coś podpowie bo nie wiem czy mogę się już cieszyć czy nie. W czwartek 28.07 zrobiłam test wyszła słaba druga kreska, @ miałam 27.06 cykle mam 28-30 dniowe. Poszłam do lekarza żeby potwierdzić. Powiedział że z badania wygląda że to wczesna ciąża. Na USG nic nie było widać. Endometrium 9, acha i torbiel na jajniku 2/3 cm. Kazała przyjść na usg za 10 dni. Zrobiłam HCG i wyszło 280,1 dzisiaj powtórzyłam badanie i o 16 mam wyniki mam nadzieję, że rośnie.
Strasznie się niecierpliwię bo 3 lata temu straciliśmy z mężem dzieciątko w 9 tygodniu.
Może któraś miała podobnie. poradźcie.
 
reklama
Widzę że nikogo nie było od rana. Odebrałam wynik!!! jest 1013.00 więc chyba są powody do radości :):):):):) tylko martwię się że na wkładce miałam takie lekkie plamienie. Może to po zagnieżdżeniu?
 
czesc dziewczyny
mam problem ok okolo 1,5 mies nie mam okresu, robiłam test wyszedł negatywny ,tego samego dnia poszłam go ginekologa stwierdził wczesna ciąże ,zastanowiło mnie to ze test wyszedł negatywny dlatego postanowiłam zrobić beta hcg dzisiaj odebrałam wyniki wyszło 0,01mlu/ml czyli z tego co się orietuje brak ciązy więc dlaczego gin powiedział ze jestem w ciazy czy któras z was miała albo zna podobny przypadek ???
Alicja.
 
Na ciążę i @ macica jest podobnie rozpulchniona,pewnie dlatego tak powiedział.
Skoro test negatywny i BetaHcg też to ciąży nie ma.Idź do ginka,niech ustali przyczynę braku @.
 
Czesc,
Nie wiem, czy to odpowiednie forum na to pytanie... w 10 dniu cyklu (wtorek) mialam pecherzyk 16mm. Lekarka powiedziala, ze za 4dni bedzir owu i zeby sie wsztrzymac i rozpoczacstarania od czwartku, 12 dc. Tak tez zrobilismy,do poniedzialku przytulanie bylocodziennie. Dzis jest 30dc, @ nie widac, wiec pelna nadziei poszlam rano na bete. Wynikujemny. Ale czy to mozliwe, ze faza lutealna sie tsk przeciaga, skoro powinna miec 14 dni?
A najwazniejsze, czy mozliwe jest, ze jest ciaza, a beta jeszcze nie wzrosla? To najwazniejsze pytanie w sumie...
 
Gosiakos a jak długie cykle masz normalnie? Teoretycznie wydaje mi się, że w przypadku ciąży betka powinna być już dodatnia w 30 dc. - ale jestem na forum już jakiś czas i były sporadyczne przypadki, że dziewczyny robiły za wcześnie betę - wychodziła ujemnie a jednak były w ciąży. Ale to były sporadyczne przypadki. Ja podczas starań też raz zrobiłam betę, bo @ się spóźniała - beta była ujemna i ciąży nie było. A jak ciąża była to zrobiłam test jeszcze przed terminem @ i od razu krecha była. Musisz uzbroić się w cierpliwość i za 2 dni zrobić test ciążowy.
 
witam i bardzo prosze o porade!15 lipca na urlopie kochaliśmy się z moim mężem "na całość",bo chcemy mieć dzidziusia.Dodam,że miałam dni płodne.13 dni po stosunku zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny:( pózniej 16 dni po i też wyszedł negatywny:( byłam w tym dniu u ginekologa i powiedział,że za wcześnie,żeby coś wykryć.dziś rano miałam lekkie czerwono-brązowe plamienia,tak jakby zapowiadające miesiączke,ale jej nie dostałam:/ dodam,że przez kilka ostatni dni strasznie mnie mdliło:( a wiem jakie są objawy,bo 5 lat temu straciłam dwie ciąże..Z aczynam się martwić,że coś jest nie tak.W ogóle lekarz powiedział mi,że gdy dostane miesiączke to,żebym zrobiła kolejny test,ale czy to ma sens skoro wczoraj robiłam i wyszedł negatywny?:( Co robić?doradzcie prosze..
 
Pierwszy cykl po odstawieniu tabletek miał 26 dni. To jest drugi. Lekarka powiedziała, że owulacja będzie około 14 dnia, dlatego mogę domniemywać, że cykl powinien mieć około 27-28 dni. Już 30 dzień i nic. Cały czas mam nadzieję, choć z minuty na minutę poziom nadziei spada :(
 
Witam,

Na ciążę i @ macica jest podobnie rozpulchniona,pewnie dlatego tak powiedział.
Skoro test negatywny i BetaHcg też to ciąży nie ma.Idź do ginka,niech ustali przyczynę braku @.

zgadzam się :tak:

witam i bardzo prosze o porade!15 lipca na urlopie kochaliśmy się z moim mężem "na całość",bo chcemy mieć dzidziusia.Dodam,że miałam dni płodne.13 dni po stosunku zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny:( pózniej 16 dni po i też wyszedł negatywny:( byłam w tym dniu u ginekologa i powiedział,że za wcześnie,żeby coś wykryć.dziś rano miałam lekkie czerwono-brązowe plamienia,tak jakby zapowiadające miesiączke,ale jej nie dostałam:/ dodam,że przez kilka ostatni dni strasznie mnie mdliło:( a wiem jakie są objawy,bo 5 lat temu straciłam dwie ciąże..Z aczynam się martwić,że coś jest nie tak.W ogóle lekarz powiedział mi,że gdy dostane miesiączke to,żebym zrobiła kolejny test,ale czy to ma sens skoro wczoraj robiłam i wyszedł negatywny?:( Co robić?doradzcie prosze..

na jakiej podstawie wiesz, że miałaś dni płodne? miałaś robiony monitoring USG?
prowadzisz samoobserwację (tempka, szyjka, śluz)? :confused:

jak długie masz zazwyczaj cykle? w którym dniu cyklu teraz jesteś?

w mojej opinii powinnaś oznaczyć poziom betaHCG z krwi

Pozdrawiam wszystkie mamusie i Staraczki
 
reklama
Witam,
(...)
Zrobiłam HCG i wyszło 280,1 dzisiaj powtórzyłam badanie i o 16 mam wyniki mam nadzieję, że rośnie.
(...)

Widzę że nikogo nie było od rana. Odebrałam wynik!!! jest 1013.00 więc chyba są powody do radości :):):):):) tylko martwię się że na wkładce miałam takie lekkie plamienie. Może to po zagnieżdżeniu?

nie doczytałam w jakim odstępie robiłaś oba badania HCG? :confused:

lekkie plamienie po drugim pozytywnym HCG to już na pewno nie skutki implantacji :no:
HCG to hormon typowo ciążowy i zaczyna być wytwarzany przez organizm dopiero po zagnieżdżeniu.

Przyczyn plamienia może być kilka.
Czasami kobiety plamią a nawet lekko krwawią w dniu spodziewanej miesiączki. I nie jest to nic niepokojącego.
A może wcześniej doszło u Ciebie do zbliżenia i doszło do otarcia przekrwionej śluzówki? Tu też nie trzeba się niepokoić ale należało by tymczasowo wstrzymać się z tego rodzaju sexem.
Niestety plamienie może być też przyczyną niepokojących objawów.
Tak czy inaczej należy to skonsultować z położnikiem.

pozdrawiam i daj znać co po wizycie u lekarza
 
Do góry