reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witam mamusie jestem nowa w tym watku mam pytanko czy ktoras miala problem z zespolem przetaczania krwi miedzyplodowego? Ja mam miec jutro operacje laserem i strasznie sie boje
 
Aga3004 ja miałam takie bole w 23 tc, byłam w nocy na IP, dostałam zastrzyk z Nospy, zbadali mnie i powiedzieli, ze nie wiedza co mi jest... Ale rano mi przeszło. Ogólnie to mogą byc chyba skurcze z tego, co mi lekarz mówił.
Ja troche panikara jestem, wiec jak cos Cie niepokoi, to jedz na IP i sprawdź.
 
Wczoraj, ok 15:20 odeszly mi wody, wszystko na raz jakby z kranu lalo. Zrobili mi cesarke pod znieczuleniem calkowitym O 17:46 i 17:47 przyszli na swiat Helena 2, 700 i Maciej 2, 600. Pospadal im troche cukier i przez to mieli troche nizsza temp. Wiec dostali mleko z bitelek. Od rana zaczniemy walczyc o laktacje :) poza tym wszystko ok, nie potrzebne byly inkubatory a ja zaraz bede wstawac do pionu. Zdjecia wstawie jak tylko zrobie telefonem, bo na razie tylko aparatem byly zrobione. Pa
 
reklama
Do góry