reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

No jestem

Grzanko po wiele chcesz sprzedać chustę??

benfica, no wiem ze nie zając ale ja jeszcze się nie nauczyłam, ze mozna odpuścić :sorry: Tym bardziej, ze korzystam z każdej wolnej chwili bo nie wiadomo co będzie np jutro. Kurde zazwyczaj rano zanim wyjde na dwór to jakoś nijak syn nie pośpi czy nie poleży sam....maaaało kiedy. Nie wiem co to będzie, jak przyjdą pogodowo kiepskie dni. Teraz na tarasie śpi.
Mój H dzisiaj poszedł na pasowanie w szkole :happy:W piątek mają bal przebierańców, organizuje ksiądz więc przebrać się trzeba za świętego. Zamówiłam na szybko strój Józefa :confused2: Pewnie będą same Maryje i Jezusy.

mamoTiA nie miałam wczoraj chwilacza by oddzwonić!
Co do Toma to kurna no pisze ze słuchu, jak mój H :-pCodziennie dostaję laurkę z napisem "koham" :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:Jak dzisiaj Andzia?

iwo to super, ze masz rzeke mleka :tak:Jak maleństwo??

Asia, teraz kopniaki będą coraz mocniejsze. Ja powiem tak szczerze, ze osobiście miałam ich pod koniec ciąży dosyć. Łomotali mnie synowie - jeden z drugim , masakrycznie. Żołądek jeszcze dochodzi do siebie :-p


W ogóle napisze jeszcze, bo mi się przypomniało, że fajnie macie z tymi warsztatami! Większe miasto to jednak full atrakcji i możliwości. U mnie tutaj z warsztatów to jedynie samochodowe :confused2:
 
reklama
Witam :)
Mati poszedł dzisiaj do przedszkola więc mam więcej czasu. Wyrodna matka ze mnie ale juz szału dostawałam w domu z dwójka :(
Mała grzeczna, ale starszak świrował, wiem że mu się nudziło i nie miał gdzie energii spożytkować ale juz powoli miałam dość. Jak wraca z przedszkola to inne dziecko normalnie.

Agamemnon, to się zgrałyśmy :) Mati ma jutro w przedszkolu bal świętych i tez zamówiłam na allegro strój Św. Józefa :) Mam nadzieję że kurier dzisiaj przywiezie bo inaczej go zabiję. Wczoraj się ze mną umawiał na 15, specjalnie wracałam ze spaceru wcześniej a on nie przyjechał :( Dzisiaj rano dzwonił i mówił że będzie.... Zobaczymy

Iwo, jak tam malutka? Jak Ty się czujesz?
 
ja zamówiłam ten: STRÓJ ŚWIĘTY JÓZEF 110/120cm Jasełka cieśla Pasja (4699444806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Strasznie sie denerwuje czy ten kurier przyjedzie bo nie wiem co powiem dziecku jak nie :( Tym bardziej że o 14 muszę jechac po Mateusza do przedszkola, ale jak coś to ma zostawić u sąsiadki ten strój. Już przez tel mu powiedziałam że to srója na jutrzejszy bal i nie wiem jak to zrobi ale ma dzisiaj go dostarczyć bo nie ręczę za siebie:)

Pokażę moze jeszcze aktualne zdjęcie mojej Hanuli :)
WP_20141027_011.jpg
 

Załączniki

  • WP_20141027_011.jpg
    WP_20141027_011.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
łojej, też ma włoski jak mój B :-) Pyzunia!
Nie bój się, jak kurier mówi ze bedzie to będzie. Ew zadzwoń zeby Ci dali nr przesyłki i w necie sprawdzisz. Ja to w ogóle , dzisiaj zamówiłam i mam nadzieje, ze będzie jutro bo jak w pt to nie odbieram nawet przesyłki, trudno. Negatyw zbiore i cześć ale na co mi strój wtedy?!
No a jak Hania??
 
No ja zamawiałam w piątek.
A Hania super. Jest tfu tfu bardzo grzeczna, czasem ma problem żeby mocno zasnąć i trochę marudzi ale ogólnie jestem bardzo szczęśliwa. Tylko snu mi brakuje bardzo :) Dzisiaj budziła sie w nocy co 2,5 godziny, głodomor jeden
 
No to jak mój B - budzi się co 3h ew co 2,5 h z czego pól godziny (do tej pełnej 3h) to jest stękanie, wyciąganie itp itd. No i oczywiście nie można załatwić się w dzień, w nocy trzeba :-p
Mam wrażenie czasem, ze co zamknę oczy to już musze karmić więc wpatruje się w zegarek czy to aby na pewno te 3h minęły :sorry:
 
do mnie na szczęście dotarł kurier przed weekendem z łóżeczkiem turystycznym:) bo chcieliśmy na razie aby mała spała w wózku, jak gdzieś pojedziemy, ale mała tak się rzuca przez sen, że to nie ma sessu, bo jak rączkami dotyka ścianek to się w nocy budzi, więc kupiliśmy łóżeczko turystyczne, będzie na wszystkie wyjazdy do dziadków.

Aga Hania śliczna, a jakie ma włoski, moje mała to mały łysolek, tzn coś tam jest, ale jasne, więc ich nie widać:) :) Moja też żarłoczek mały:) i budzi się co 2 - 2,5h:) a mi ostatnio umyka gdzieś przerwa w karmieniu pomiędzy 1, a 3 w nocy, przeważnie zasypiam z małą.

A ja dziś stwierdziłam, że jak dziecko nie śpi to nie znaczy, że mama nie może brać prysznica i umyć włosy i je choć trochę ułożyć. Zośka w leżaczku mi towarzyszyła i nawet nie krzyczała:) Mama nie wyspana, ale chociaż trochę bardziej się czuje atrakcyjna, jak ogarnięta z rana:)

Mała śpi po spacerze:) tylko czapkę jej zdjęłam, odkryłam kocyk i pootwierałam w domu okna, nie ruszam już kombinezonu:) ważne, że śpi:)

Agamemnon to jest plus dużego miasta, zawsze coś się dzieje, można gdzieś się ruszyć i wcale nie płacić wielkich pieniędzy, a z czegoś korzystać;) Ja jutro idę do mojej szkoły rodzenia nauczyć się wiązać chusty. Zobaczymy tylko jak ja tam dojadę, bo tam jeżdżą tramwaje, a wózek to średnio wejdzie do tramwaju, no chyba, ze przyjedzie jakiś nowy niskopodłogowy. To jest powód dlaczego chcę się nauczyć chusty.

No, a w pt rano do pediatry się wybieramy, bo mała ma przepuklinę pępkową i nie wiem czy nie będzie trzeba jej plasterków na brzuch naklejać, no ale zobaczymy co powie pediatra, a przy okazji pogadamy o szczepieniach i ustalimy jakiś termin. Jak będę u rodziców pójdę do kolegi taty ( chirurga dziecięcego) to mi powie swojemu co z tą przepuklina, ale to dopiero za dwa tygodnie, więc teraz niech pediatra to zobaczy.
 
reklama
Miss helloł :)

MamaT, Agamemnon ja puki co to sie napawam tymi kopniakami. Sa takie slodkie. Ale spokojnie dobrze pamietam co zrobil prezes z moimi żebrami. Od tamtej pory mój wymiar pod biustem to 80 ! Szlag by to trafił.

Ja dziś wykonałam mój plan na dziś
-pranie zrobione
-obiad ugotowany i zjedzony
-zakupy zrobione
-odpoczelam
-zaraz zaczne robic salatke z zielonych pomidorow bo caly koszyk zerwalam :) na balkonie juz raczej czerwone sie nie zrobią
-jeszcze chce upiec brioszki mniam....

Jutro mam mieć fotek kilka z sesjiiiiii....nie moge sie doczekać!
 
Do góry