reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki ciążowe

reklama
Aga, super zdjęcie:-)
Mucha, Twoja córa to przy mojej jest czysta, moja miała i pełno mazi i krwi z brzucha mojego i w ogóle..blee;-)
LANA, w szpitalu w którym ja rodziłam również nie myją dzieciaczka od razu, dopiero po ok 12-24h, maź podobno super działa na skórę, gorzej za to wygląda:-D
Maggie...czeski metal..hahaha:-D
 
u mnie w szpitalu też nie myją, może to i dobrze jeszcze jakaś baba by upuściła, a tak maluszek jest cały czas przy mamie. Ale w domu kapiel była codziennie, no nie wyobrażam sobie w takie upały nie myc kilka dni. Spróbujcie same się nie umyc w upał :sorry2:

nie mam polskich liter, hm a napewno c z ogonkiem :baffled:
 
Maggie, dokładnie tego określenia mi brakowało.

Miałam tego nie robić - ale nie mogę się powstrzymać. Oto metamorfoza mojej córki. Dwa pierwsze 'za metala', ostatnie 'łysol' + mina Małego Ruska - teraz już wiecie dlaczego to zdrobnienie imienia 'Liliana' :-D



U mnie chyba też nie myli do końca, tylko obmywali tak powierzchownie, a na pewno nie tykali głowy bo ten śluz był cały czas.
Co do kąpieli, to też codziennie.
Jak Li miała z miesiąc może i była mocno przeziębiona(no dobra, podejrzenie o zapalenie płuc :-D) zapytałam się lekarza czy mam ją kąpać (w szpitalu), to mi baba złośliwie odpowiedziała 'a jak Pani jest chora to pani się nie myje?'
 

Załączniki

  • czeski metal 1.jpg
    czeski metal 1.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 146
  • rusek.jpg
    rusek.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 166
  • czeski metal 2.jpg
    czeski metal 2.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 147
LI fajowa! a juz widze ja zaraz po porodzie, spoko loko!
i teraz dobrze ze ja ogolilas, beda ladnie rosly, no a w jej wieku to jeszcze sie nie buntuje i nie glupio jej ze mama ja "opitolila" na krotko...wiec lepiej teraz niz pozniej...
 
reklama
Mucha ale słodka jest ta Twoja Li :tak:,teraz się módl aby córa Ci się nieodwdzięczyła i w nocy nie opitoliła Cię dla rewanżu maszynka jedyneczką:-D
 
Do góry