reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jeść a czego nie gdy karmi się piersią?

Kasiad,ja tez mam wrazenie,ze mleka jest teraz mniej,ale mysle,ze sam zainteresowany;-):-p nie narzeka:tak:.Juz wlasciwie nie przejmuje sie karmieniem,iloscia itd.Mysle,ze wszystko gra:tak:.Sama widzisz,ze Oliwka jednak przybiera,a to chyba jest najwazniejszy wyznacznik tego,ze sie najada i jest ok.Miała swoj czas bycia pulpecikiem,nie znaczy ze zawsze tak bedzie.A mysle,ze to nawet lepiej,ze mniej przybiera:tak:
 
reklama
Dziś już jest lepiej, piersi pełniejsze i Oli już tak nerwowo nie ssie.
Dziewczyny, czy to możliwe jest, że tego mleka zrobiło mi się mniej jak sobie mocniej przykróciłam jedzenie? Ostatnio nic mi z wagi nie schodziło, więc postanowiłam ograniczyć bardziej jedzenie.
Wczoraj tak się wystraszyłam, że zjadłam normalną kolację.
 
To możliwe Kasiu, miałam podobne odczucia, kiedy zaczęłam ograniczać jedzenie. Teraz staram się jeść normalnie, bo nie chcę stracic pokarmu, na odchudzanie przyjdzie jeszcze czas;-)Tym bardziej, że do pracy wracam za rok, to zdażę wrócić do swojej wagi:tak:Małą chce karmić jeszcze 6 miesięcy:-)
 
No to całkiem możliwe, że to przez ograniczenie jedzenia, nawet by pasowało. No to odchudzanie odkładamy na później. Postaram sie tylko nie przytyć :eek:
 
A zaczynam tęsknić za mlekiem i pochodnymi. Niestety jesteśmy na diecie bezmlecznej. Niedługo zacznę być agresywna na widok sera, albo jogurtu:crazy:
 
Ja niestety jeszcze nie. Alergia Małej jest chyba poważniejsza. Moze uda nam sie zrobić badania na jaki rodzaj białka dokładnie jest uczulona. Madzia potem mogłą jeść wszystkie przetwory z mleka. Jednak po słodkim mleku źle sie czułą do 5 lat.
 
A dopóki bierzemy żelazo, nie mogę kontrolować jaka jest reakcja brzuszka na jedzenie mleka przeze mnie, wiec nic nie próbuję.
 
reklama
Do góry