reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Margo moja dziecina dopiero od 2-3 tyg zaczela mi obiadki jesc a nie je meczyc :) haha
i juz teraz zaczelam jej sama dawac jakies mieszanki warzywka z czyms, ostatnio makaron ze szpinakiem ;) chcialam pomidorowa jej zrobic ale kurcze nie wiem za bardzo z czego bo koncentrat zwykly to jakos nie bardzo mi sie wydaje dla dziecka...
 
reklama
Ooo wcięło posta mi A niby był dodany

Tak skończyła 10 już :)
Rosół hmm no Na miesku nie zrobię bo nie można. Ale tak z warzywek to daje jej wywar i warzywka gniote. A ogórkowa nawet nie pomyślałam... Ale że z kiszonych ??
 
Ostatnia edycja:
Aaa i pamietam, ze panicznie balam sie podac tego ogora, ale moje kolezanki dawaly i zachwalaly wiec i ja sporobowalam w niewielkich ilosciach i u nas sie sprawdzilo :) Ogorkowa, pomidorowa, rosol kroluja do dzis tylko, ze w wersji juz normalnej ;)
 
Aga
A czemu mówisz ze mięska nie można?

Margo
Oby udało się szybko coś znaleźć dla męża. Bedzie dobrze :)

A wiecie ja chyba kupie ta siatkę do owoców i spróbuję.

Dziewczyny w których mniej więcej miesiącach po porodzie wystąpiły u Was dni menstruacyjne?i czy wpłynęło to jakoś na karmienie?
 
Sylwia ja jeszcze nie miałam okresu a u mnie na sierpniowkach dziewczyny różnie dostawały ale nie miało to wpływ na karmienie. A coś Cię niepokoi?
 
Lucalew
Ja właśnie dopiero teraz dostałam, prawie po 8 mc. Dzisiaj synkowi dałam rano juz butelkę bo przy piersi się denerwował, nic nie jadl. Chyba skończyło się. Piersi mam takie malutkie i mieciutkie xe mi go szkoda męczyć. On już jest duży a mojego mleka mu nie wystarcza :(szkoda bo chciałam do roku karmić. Ciszę się ze tyle się udało. Będę leszcze w nocy jak będzie pokarm. .
 
reklama
Sylwia no ze bez mięsa bo pisalysmy dopiero co o tym ze nie powinno się niby podawać wywaru z miesa dziecku. Bo podczas gotowania uwalniaja sie te wszystkie szkodliwe substancje hormony itd

Ja okres miałam jakoś pół roku po. Nie wpłynęło to na karmienie.
Sylwia przecież to nie menstruacja wpływa na karmienie. To karmienie często hamuje menstruacje. U mnie właśnie trafiło się po pół roku kiedy to już mala jadła kaszke obiadek już jako samodzielne danie i zaczynała coś Ala podwieczorek jesc czyli kiedy już mniej karmiła piersią bo zaczęłam podawać inne rzeczy.
Jeśli chcesz karmić to probuj przystawiac. No chyba ze zobaczysz ze mały faktycznie będzie się tylko denerwować to nie ma sensu.
A może on też jak poznał butelkę to po prostu rezygnuje sam z piersi.
I nic mi nie mów o malutkich piersiach...
Przed ciążą miałam małe A teraz to już w ogóle wydaje mi sie ze nic nie mam ;)
 
Do góry