reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

Wizytę mam 17 lipca. Zobaczę co będzie się działo, jak będą cukry skakać to napisze do dr, bo już się stresuje co mam zjeść żeby było dobrze 🤦‍♀️
Mam nadzieję, że jakoś to ogarnę, bo tak się cieszyłam, że tyle czasu wytrzymałam na diecie i super sobie to ogarnęłam, a teraz tracę kontrolę nad tym i czuję się jakbym musiała uczyć się od nowa co mogę jeść.
A jakie jecie parówki? Raczej nigdy ich nie lubiłam, a teraz jak przeczytałam o nich to muszę je zjeść! 😅
Niestety czasem przychodzi czas, że świadoma dieta też nie pomaga. Po prostu organizm swiruje i tyle i to nie nasza wina🤷
 
reklama
Dobra... Pochwaliłam się za wcześnie. Zjadłam kanapki z guacamole i właśnie zmierzyłam cukier - 162 😣 Chyba musiałabym zrezygnować z chleba, ale bez niego nie najem się, a i tak jestem ciągle za chuda, przytyłam całe 1,5kg. Jutro dzwonię do diabetologa, bo zwariuje 😔
 
Dobra... Pochwaliłam się za wcześnie. Zjadłam kanapki z guacamole i właśnie zmierzyłam cukier - 162 😣 Chyba musiałabym zrezygnować z chleba, ale bez niego nie najem się, a i tak jestem ciągle za chuda, przytyłam całe 1,5kg. Jutro dzwonię do diabetologa, bo zwariuje 😔
Dzwon, dzwoń, może akurat uda się coś przyspieszyć. Przecież nie będziesz siedziała na głodzie 🙄
 
Mam już swój cud na piersi ❤️ Cesarkę przeżyłam i choć doświadczenie gorsze to śmigam lepiej niż za pierwszym razem, a jakie będą efekty za jakiś czas to zobaczymy.

Wierzę, że wszystko będzie dobrze❤️
Córcia przecudna ! 🥰, niecałe 3,4 kg więc maluszek 😊
Nie chciałybyście widzieć ile zjadłam jak mi już pozwolono 😱🙈 Także wytrwałości dziewczyny 😆
Czekamy na Wasze maluszki🍀🍀
 
Mam już swój cud na piersi ❤️ Cesarkę przeżyłam i choć doświadczenie gorsze to śmigam lepiej niż za pierwszym razem, a jakie będą efekty za jakiś czas to zobaczymy.

Wierzę, że wszystko będzie dobrze❤️
Córcia przecudna ! 🥰, niecałe 3,4 kg więc maluszek 😊
Nie chciałybyście widzieć ile zjadłam jak mi już pozwolono 😱🙈 Także wytrwałości dziewczyny 😆
Czekamy na Wasze maluszki🍀🍀
Gratulacje 🥳🥳❤️❤️ Dużo zdrówka dla Was ,dochodz do siebie i ciesz się maleństwem 😘🌞
 
Ja dzisiaj znowu cukier rano 67 ,nie wiem ile ja mam jeść na noc,a może przez to,że długo spałam,bo prawie do 9.
Wczoraj to się zastanawiałam czy będę rodzic czy poprostu muszę do toalety . Mała zeszła tak nisko chyba i jakoś inaczej,że każdy jej ruch nokautuje mi jelita,kręgosłup,jajniki,s jak jest hardkor to mam wrażenie,że zaraz wystawi jakaś część ciała nie przez tą dziurę co powinna 🙈
 
Mam już swój cud na piersi ❤️ Cesarkę przeżyłam i choć doświadczenie gorsze to śmigam lepiej niż za pierwszym razem, a jakie będą efekty za jakiś czas to zobaczymy.

Wierzę, że wszystko będzie dobrze❤️
Córcia przecudna ! 🥰, niecałe 3,4 kg więc maluszek 😊
Nie chciałybyście widzieć ile zjadłam jak mi już pozwolono 😱🙈 Także wytrwałości dziewczyny 😆
Czekamy na Wasze maluszki🍀🍀
Gratulacje🥰 cieszymy się razem z Toba 🙂
Odpoczywajcie i daj znać za jakiś czasz co u Was 🙂
 
Ja dzisiaj znowu cukier rano 67 ,nie wiem ile ja mam jeść na noc,a może przez to,że długo spałam,bo prawie do 9.
Wczoraj to się zastanawiałam czy będę rodzic czy poprostu muszę do toalety . Mała zeszła tak nisko chyba i jakoś inaczej,że każdy jej ruch nokautuje mi jelita,kręgosłup,jajniki,s jak jest hardkor to mam wrażenie,że zaraz wystawi jakaś część ciała nie przez tą dziurę co powinna 🙈
To, że wstałaś później, niż zazwyczaj mierzysz może mieć duży wpływ, przynajmniej u mnie tak było.
Ale teraz, jak już trochę te cukry spadaja to nawet, jak wstanę przed 6 to jest okej. Więc na dwoje babka wróżyła.
To już powoli czas, żeby główka się obniżała, mam to samo. Ostatnio, jak byłam u ginekologa to powiedziała, że główka jest nisko, ale, że jeszcze 20 lipca powinnysny się spotkać 😅
 
reklama
Ja dzisiaj znowu cukier rano 67 ,nie wiem ile ja mam jeść na noc,a może przez to,że długo spałam,bo prawie do 9.
Wczoraj to się zastanawiałam czy będę rodzic czy poprostu muszę do toalety . Mała zeszła tak nisko chyba i jakoś inaczej,że każdy jej ruch nokautuje mi jelita,kręgosłup,jajniki,s jak jest hardkor to mam wrażenie,że zaraz wystawi jakaś część ciała nie przez tą dziurę co powinna 🙈
A nie możesz przedzwonić do diabetologa?
Ogólnie, o której zazwyczaj mierzyłaś cukier?
 
Do góry