reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Mojemu chrześniakowi też minęło dopiero po 6 miesiącu 🤷
Ja się zrobiłam w ogóle strasznie dzika,wszyscy odwiedzający w ilości powyżej dwóch osób naraz mnie stresują i powodują nerwicę natręctw,że jest za głośno ,inaczej i Marysia źle się przez to czuję i potem wszyscy to odczujemy wieczorem 🙈
Z wyjść wychodzimy do lekarzy albo na podwórko ,raz byliśmy u moich rodziców ,było spoko. Nie chcę też nauczyć jej być w jednym pokoju ,bo potem boje się,że mąż pojedzie,a ja nie ruszę się kompletnie nigdzie,bo wszystko będzie dla niej nowe i potem będzie krzyk.
Powiem Ci, że to chyba normalne, że człowiek na początku trochę dziczeje. Nie dość, że dziecko wymaga duzo uwagi to jeszcze dodatkowo goście, tak jak mówisz, każdy o coś pyta tu dziecko placze tu kawa Herbata i glowa jak balon.
 
Dziewczyny które mają za sobą krzywą ( po połogu), karmiłyście dziecko przed badaniem? Tak pytanie idiotyczne ale poinformowano mnie żeby nie karmić bo to za duży wysiłek dla organizmu 🤯 No świetnie ale nie zostawię głodnego dziecka na ponad 3 h ( z dojazdami).
Ja normalnie nakarmiłam przed wyjściem a w trakcie mąż w domu dał butelkę z moim mlekiem. Krzywa wyszła ok pomimo wcześniej ekstremalnie kiepskiej nocy.
Jeny ta przerwa nocna brzmi najgorzej, bo reszte da sie ogarnac, ale bez snu to ani rusz.

Moj maly to wiesiadło i przytulak wiec tak mijaja nam dni. W chuscie lub na rekach 🤦‍♀️

Tez nie mamy kupki codziennie, buuu:-)
Dopóki nie płacze przez brzuszek to dla mnie nie musi być codziennie 😁
 
U nas też u starszego problemy zniknęły około 6 msc 🙄teraz też trochę dokucza nam brzuszek, ale trochę masażu, nóżki do góry i do dołu i wychodzi kupa🙈

Nam niestety masaze nie pomagqja, po prostu musi sama sobie wyjsc w swoim tempie :-) pocieszam sie ze u nasblizej do tego 6msca niz dalej 🤭
Jaka chustę polecasz?

Ja mam elastyczna z lenny lamb i uwielbia ja za to ze szybko dasie zamotac i szybko da sie sciagnac:-)

Co do kup to na poczatku tez mielismy duuuzo, ale wraz z alergia gdzies sie zapodzialy 🤷‍♀️
 
Mojemu chrześniakowi też minęło dopiero po 6 miesiącu 🤷
Ja się zrobiłam w ogóle strasznie dzika,wszyscy odwiedzający w ilości powyżej dwóch osób naraz mnie stresują i powodują nerwicę natręctw,że jest za głośno ,inaczej i Marysia źle się przez to czuję i potem wszyscy to odczujemy wieczorem 🙈
Z wyjść wychodzimy do lekarzy albo na podwórko ,raz byliśmy u moich rodziców ,było spoko. Nie chcę też nauczyć jej być w jednym pokoju ,bo potem boje się,że mąż pojedzie,a ja nie ruszę się kompletnie nigdzie,bo wszystko będzie dla niej nowe i potem będzie krzyk.

Bo czasami tez tak jest ze to nam sie wydaje ze to czy tamto moze dziecku przeszkadzac i eliminujemy ten czynnik a pozniej sobie w kolano strzelic mozna 🤭

Aco do bycia dzika - masz prawo i tego sie trzymaj. Ty i Twoj maz wychowujecie Marysie wiec to Wy decydujecie o wszystkim :-)
 
Nam niestety masaze nie pomagqja, po prostu musi sama sobie wyjsc w swoim tempie :-) pocieszam sie ze u nasblizej do tego 6msca niz dalej 🤭

Ja mam elastyczna z lenny lamb i uwielbia ja za to ze szybko dasie zamotac i szybko da sie sciagnac:-)

Co do kup to na poczatku tez mielismy duuuzo, ale wraz z alergia gdzies sie zapodzialy 🤷‍♀️
Myślisz, że te kupy a raczej ich brak to alergia? Słyszałam, że to normalne przy KP, że może ich nie być kilka dni i tak pediatra mi powiedział 🤷🏻‍♀️
 
Myślisz, że te kupy a raczej ich brak to alergia? Słyszałam, że to normalne przy KP, że może ich nie być kilka dni i tak pediatra mi powiedział 🤷🏻‍♀️

Generalnie tak jest jak piszesz se jesli kp to kupek moze nie byc nawet i 10dni bo to takie bezresztkowe karmienie mowia, ale u nas dopuero po tym 6tż zaczely sie te przestoje kupkowe zaraz jak alergie wylapalismy wiec pewnie ijedno i drugiema na siebie wplyw. Starszaka tez karmilam swoim mleczkiem kpi i nie bylo takich problemow.
 
reklama
Generalnie tak jest jak piszesz se jesli kp to kupek moze nie byc nawet i 10dni bo to takie bezresztkowe karmienie mowia, ale u nas dopuero po tym 6tż zaczely sie te przestoje kupkowe zaraz jak alergie wylapalismy wiec pewnie ijedno i drugiema na siebie wplyw. Starszaka tez karmilam swoim mleczkiem kpi i nie bylo takich problemow.
Ale właśnie z tego co wiem to do 6 tż powinny być chyba minimum 3-5 kupek dziennie 😱 chyba głupieję 🤣 u nas takie coś mamy dopiero 2 tygodnie
 
Do góry