reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa

reklama
Ja też miałam raz robiona, akurat zaraz po wykryciu cukrzycy, gdzy leżałam w szpitalu na dobowym profilu glikemii czy jakoś tak.
Za tydzień mam gina i ciekawi mnie co powie... dziś rekord na czczo 105 😱 mam nadzieję że to taki jednorazowy wyskok i będzie znów ok.
Dziś stuknął mi równy 30 tydzień 🥳
 
Jakoś od 9 tc jestem na insulinie nocnej 🙃
U mnie nie do ogarnięcia były cukry na czczo . Z tymi po posiłku kompletnie nie mam problemu . Nie bój się insuliny - jest bezpieczna zarówno dla dzidziusia jak i Ciebie 💪

Ja jak narazie pilnuje, ale jakieś minimalne przekroczenia czasami są. Zobaczymy po badaniach co mi powiedzą 🙂
 
Hej! a ja właśnie byłam na krzywej, nie mam z tym badaniem dobrych wspomnień, a dzisiaj totalnie nic mnie nie ruszyło. Czułam się bardzo dobrze.
Dopiero teraz boli głowa 💁
Moje wyniki 86-94-86 Myślicie, że ok? Czy zbyt płaska.
 
reklama
Dziewczyny,mam pytanie . Będzie trochę długo i śmierdząco 🙈💩
Pisałam Wam kiedyś o tej przypuszczalnej alergii na bmk. Odstawiłam całe mleko i te typowe produkty ,staram się ,żeby jaknajmniej zdarzało mi się jeść coś co ma to mleko ukryte.
Buzia przy pomocy maści wyłaniała.
Niestety nie mam tyle pokarmu ile bym chciała i zaczęłam Marysię dokarmiać. Najpierw kupiłam Naan Ha,ale po tygodniu bez kupy i nawet kleksa , okropnych bakach zmieniłam na Bebiko kolki i zaparcia,bo też ma ten hydrolizat białka. Pojawiły się kleksy,smierdace pierdy i kupa raz na parę dni po masażu brzucha. Dzisiaj akurat kupa szła przy przebieraniu i zauważyłam,se ta pierwsza partia,która poszła była taka galaretowata jak kisiel w zasadzie ciągnęła się ,dopiero później taka rzadka normalna konsystencja . Dlatego może też ona się tak męczy robiąc 😏 Myślicie,że to ma związek z alergią? 🤔 W wtorek mamy szczepienie ,pogadam z lekarzem,ale chciałabym coś widzieć, żeby się mu nie dać np zwieść,nie znam typa jeszcze jaki jest itp. Bo może jest potrzebne mleko na receptę ? I tak dokarmiam to chciałabym czymś odpowiednim 😏 Macie jakaś wiedzę albo doświadczenia w tym temacie ?
 
Do góry