reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Wiesz teraz startowalam z 65 i w 18tc +1kg to rzeczywiście nie jest zle.
Ale w pierwszej ciąży startowalam z 50 i konczylam na 60 wiec dla mnie teraz świadomość ze na pewno przekrocze 70kg to dla mnie lekki dramat [emoji58]
Poki co ja chyba jestem najmlodsza [emoji6] jeszcze 22lata [emoji6] prawie 5latek w domu i 3 ciąża [emoji6]
I to jest ten ból. Wiesz co było kiedyś, jak się czułas jak wyglądałas i dzisiejsza rzeczywistość. I tak myślałam właśnie, że ty jesteś najmłodsza. :):):)
 
reklama
I to jest ten ból. Wiesz co było kiedyś, jak się czułas jak wyglądałas i dzisiejsza rzeczywistość. I tak myślałam właśnie, że ty jesteś najmłodsza. :):):)
Juz zapowiedzialan mojemu tz ze w lipcu/sierpniu ruszam z weekendami na silowni [emoji12] mam mocne postanowienie wrocic do moich ulubionych 50kg [emoji12]
 
Ja mam 172 i teraz 61 kg (3 kg na plusie) ale to chyba przez steryd bo jestem na encortonie. Dzisiaj 16+5tc.

Miewacie może bóle podbrzusza? U mnie dzisiaj się pojawił i mnie to mocno stresuje. Musiałam już zażyć no spe, której jak ognia unikam... ehh

Tak pozatym, życzę wam wszystkiego dobrego w nowym roku !! :)
 
reklama
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

A ja z pytaniem na Nowy Rok. Mamy, które karmiły piersią i odstawiały naturalnie od piersi, jak to u Was przebiegało? Karmię 1,2 razy dziennie, ale od kilku dni moja Mała chyba sama się odstawia albo moje mleko zmieniło smak, bo nie chce jeść. Od dwóch dni jadła już tylko rano, teraz nawet rano nie chce. Boję się zastojów i zapalenia piersi. Piersi mi już trochę nabrzmiały.
Czytałam, żeby odciągać mleko tylko do uczucia ulgi, ale ja ulgę odczuwam jak ściągnę więcej niż mniej. Boję się żeby laktacji nie rozkręcić zamiast wygasić.
Moja kolezanka pije szałwie, urodziła tydzień temu.
 
Do góry