reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

No mojemu lekarz kazal od czasu do czasu pic piwo i skakac po schodach. Ja bym sama sobie chetnie zaaplikowala zupe chmielowa, ale poki karmie moge zapomniec :no:
 
reklama
anapi - suer ze ze slubnym juz ok ;)

moon- na schle ! :-)

mysia - a co mlodemu sie dzieje , cyba przegapilam ! ale jak cos to kciuki zacisniete :-)
 
Dzieci śpią. Oby do rana bo ja tez mam zamiar sie wyspać. Oooo mój chłop droge do domu odnalazł i wrócił. Taki był zarobiony ze nawet nie dzwonił, a swoją droga to musze noga tupnac bo cały tydzień wraca jak juz dzieci śpią. Mam wrażenie ze stoi gdzieś pod oknem i nadslu****e czy w domu juz spokój, czy moze wejść. Oj faceci, faceci....
Teraz ja siedze na wannie i udaje ze sie kapie, bo wcale nie mam ochoty iść na dół i wysluchiwac co to dzisiaj sie działo w pracy, kto go wkurzył a przy okazji zrobi maslane oczy i powie swój magiczny tekst:" kochanie ty taka mlodka jesteś, masz tyle siły to zrób starszemu panu coś do jedzenia." Jak znam zycie to będzie na mnie czekał ale ja go przerobie i prosto z łazienki pojde do łóżka. Nic mi sie nie chce, zakupy mnie zmeczyly, jakoś malosilna jestem.

MRSMOON dziekuje kochana ale wszystko przed Toba. Najważniejsza jest logistyka i troche siły do taszczenia wózka do samochodu, z samochodu ale juz po którymś razie idzie sprawnie.

Kochane wybieram sie z moimi maluchami na początku grudnia w góry i zwracam sie do Was z prośba o namiary na jakies fajne miejsce. Prosze o pomoc.

Cóż słyszę nerwowe ruchy dobiegajace z kuchni, Ide pocichutku spać. A co przecież mogłam być tak zmęczona ze nie słyszałam jak M wrócił. No nie?.

Kochane spokojnej i przespanej nocy Wam zycze.
 
Doczytałam Was do końca, ale ze zmęczenia już nie wiem co której miałam odpisać :-/

Aaaa Misia - rozmawiałam ostatnio z moją ukochaną ciocią, której rodzona siostra zmarła mając naście lat. Wiem, że była chora, ale nigdy o powód tej choroby nie pytałam. Jak ciocia była u nas ostatnio to tak sobie jakoś pogadałyśmy i powiedziała mi, że Tereska (jej siostra) urodziła się zdrowa ale.... spadła z łóżka mając kilka miesięcy. Jej mama całe złoto wyniosła z domu, żeby tylko ją ktoś wyleczył. Lekarze dokładnie nie wiedzieli co jej jest, ale przestała się rozwijać prawidłowo. Wiem, że to strasznie brzmi, ale mojego taty siostra była przełożoną położnych i co mi powiedziała kiedy urodziłam Igora - najbardziej trzeba uważać na główkę dziecka! Malwince na szczęście nic się nie stało, więc odetchnij Kochana - na pewno samej jej już nie zostawisz :-)
Idę spać, bo mózg mi odmawia posłuszeństwa a Igor jutro idzie do szkoły i znowu będzie rano sajgon w domu.
Zdrówka dla chorujących :*
 
kurde sobota a mnie mlody obudzil po 5, terazsam spi a ja juz nie moge zasnac. tak mnie wczorajkrtan bolala ze poodwolywalam lekcje, dzis wstaje a bol przeszedl, no ale nic, podkuruje sie juz ostatecznie. troche duzo napisalyscie nie wiem czy ogarne:crazy:
o kurde kryski moje wstaly, no cholera jasna musze zmykac:crazy:
no to milej soboty:tak:
 
Witam się i ja,
dziś dzień zaplanowany, bo mamy rehabilitację, później znajomych, może wieczorem wpadnę do Was. Wczoraj udławiłam się antybiotykiem...Najpierw próbowałam połknąć całą tabletkę, bez skutku, później przepołowiłam ją i właśnie połówką sie zadławiłam. Masakra, oddychać nie mogłam, w końcu kasłać zaczęłam i wylazła jakimś cudem. Już kiedyś miałam taką akcję też z duomoxem i postanowiłam, że odstawiam i nie łykam. Dziś się lepiej czuję, jak mi się pogorszy to pójdę do lekarza
 
witam.
ja znowu zniknęłam,ale pogoda piękna,więc korzystam,a i liście na podwórku same się nie zgarną,a jest ich tam trochę:baffled:
zdrówka dla wszystkich
 
Witam się i ja :-)

Moja Julia trochę kaszle tzn. nie jakoś często i uporczywie ale od czasu do czasu. Temperatury nie ma. Ma tylko katar. Co mogę jej podać?
 
Iza, matkjo boska, co Ty piszesz??? NAM DZISIAJ SPADŁO DZIECKO Z ŁÓŻKA. Ja piernicze, to była masakra. NIe wiem jak on to zrobił, bo spaliśmy we 3 nad ranem i wyleciał górą, od str głowy( po bokach zabezpieczony zawsze nami, ale nie przyszło mi do głowy, że od góry też może wypaść):szok: I spadł na torbę z laptopem:szok: Zapłakał, ale jak go podniosłam to już uśmiech i wygląda na to, że wszystko ok. Odetchnęłam a teraz Ty mnie Iza na maksa wystraszyłaś!:-(
 
reklama
witam się i ja
u mnie nocka marna, Tymcio budził się co 2h i na dodatek jak już go ululałam w środku nocy to chciałam się przytulić do ślubnego i tak mu z główki przywaliłam że aż gwiazdy zobaczyłam i łzy w oczach miałam, mój mnie tylko przytulił pocałował ale i tak bolało i boli jak jasna cholercia a guzona mam ogromnego he he

AgatkaT - ja tą herbatkę hippa na laktację piję codziennie jak tylko ze szpitala wyszłam, niestety szybko idzie bo 4 łyżeczki na jedną herbatkę a kurde 12 zika w rossmanie kosztuje, a może masz wyczajoną gdzieś taniej, hmm?
 
Do góry