reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest szansa? Bo ja oszaleje

Co za głupie laboratorium, w diagnostyce podają zawsze dokładnie. Poza tym co za durny lekarz, do wymiany. Ja we wczesnej ciąży krwawiłam żywą krwią, okazało się że miałam krwiaka, dostałam leki, sytuacja była niepwna ale nigdy nie ułyszałam czegoś w stylu że mam marne szanse.
 
reklama
Masz zdjęcie usg od ginekologa? Przy takiej becie, nawet jeśli 2 dni temu była dużo mniejsza powinien być już zarodek dostrzegalny na usg. Jaka była wielkość pęcherzyka?
 
Masz zdjęcie usg od ginekologa? Przy takiej becie, nawet jeśli 2 dni temu była dużo mniejsza powinien być już zarodek dostrzegalny na usg. Jaka była wielkość pęcherzyka?
Autorka pisała, że pęcherzyka nie było, dlatego też pytałam kiedy był lekarz, a kiedy beta...
 
No właśnie tak to wyglądało, jakby aparat był ustawiony na taką wartość maksymalną i po prostu wyszło więcej, ale nie wiadomo ile dokładnie.
A kiedy robiłaś tę pierwsza betę, a kiedy byłaś u ginekologa?
Betę robiłam w środę, u lekarza byłam w czwartek
 
reklama
Do góry