reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Witam serdecznie.Mam endometriozę 1 stopnia.Miałam przeprowadzoną laparoskopię w sierpniu.Usunięto mi torbiel lewego jajnika 4cm i mięśniaka na macicy.Zdiagnozowano endo.Lekarz gin. nie przepisał mi żadnych leków i dał mi pół roku na zajście w ciążę,nie wiem czy to dobrze,że nic nie biorę.Narazie z naszych starań nic nie wychodzi.Ostatnio nie najlepiej się czuje mam dziwne kucie w macicy i na jajniku.Martwię się czy coś złego się dzieje.Mam wizytę na 23 listopada,więc będę wiedzieć co dalej.Ostatnio gin.kazał mi zbadać poziom prolaktyny,więc się wybierampozdrawiam.
 
reklama
Witam serdecznie.Mam endometriozę 1 stopnia.Miałam przeprowadzoną laparoskopię w sierpniu.Usunięto mi torbiel lewego jajnika 4cm i mięśniaka na macicy.Zdiagnozowano endo.Lekarz gin. nie przepisał mi żadnych leków i dał mi pół roku na zajście w ciążę,nie wiem czy to dobrze,że nic nie biorę.Narazie z naszych starań nic nie wychodzi.Ostatnio nie najlepiej się czuje mam dziwne kucie w macicy i na jajniku.Martwię się czy coś złego się dzieje.Mam wizytę na 23 listopada,więc będę wiedzieć co dalej.Ostatnio gin.kazał mi zbadać poziom prolaktyny,więc się wybierampozdrawiam.

Witaj kochana:-)
Spokojne jak masz endo pierwszego stopnia to spokojnie się staraj a niebawem ujrzysz dwie kreseczki;-)
A kucie na jajniku to może oznaka jajeczkowania?:-) w którym dniu cyklu Cię boli i jak długi masz cykl???? Pozdrawiam
 
Witam serdecznie dziękuje za pocieszającą informacje a cykle mam długie co 31 dni, że kłuje mnie przewaznie pod końiec miesiąca ok 23-24 kazdego miesiąca
 
Witam serdecznie dziękuje za pocieszającą informacje a cykle mam długie co 31 dni, że kłuje mnie przewaznie pod końiec miesiąca ok 23-24 kazdego miesiąca

Kurcze to nie wiem co to może byc? ja tez mam podobny cykl jak Ty 30-31, a były czasy jak miałam 33-34. Teraz owulacje miałam 13-14d.c. :shocked2: Kiedy masz wizyte u lekarza? A może zadzwoń do niego i zapytaj się?
 
Hej.Wizytę mam na 23listopada,jestem właśnie przed miesiączką,według moich wyliczen od 23 będę miała dni płodne a 27 owulację,myślę że dobrze się złożyło z tą wizytą,może ginekolog mi wtedy więcej coś powie.Czuję się narazie dobrze,zobaczymy .pozdrawiam serdecznie

Hejka:-)
To koniecznie daj znac co Ci tam lekarz powiedział??!!!!
A tak jak moge zapytac, to krórego dnia cyklu masz owu???
Tak wogóle to wstaw sobie suwaczek to wtedy będe wiedziec kiedy Ci dopingowac:-):tak: Pozdrawiam
 
Czesc Dziewczyny....
Prawdopodobnie czeka mnnie laparo., ale chcemy jeszcze sprobowac z akupunktura, jak to nic nie da, no to lap. Z ta akupunktura to duzo ludzi sobie pomoglo, wiec sprobujemy. I do tego homeopatia....
Asienka a co u was?
Pozdrowionka.
 
No hej Imke:-)
Byłaś u lekarza? co Ci powiedział????
A u mnie jak narazie nic się nie zmienia czekam teraz na @ mam cichą nadzieje że może.... Ale nie nastawiam się na wariata:tak:
Pozdrawiam cieplutko:-)
 
reklama
Do góry