reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test ciążowy jest pozytywny ?

Ja coś widzę, ja miałam taką kreskę na teście przed miesiączką robiony wieczorem w szczęśliwym cyklu. Mam nadzieję że zrobiłaś jeszcze jeden dziś rano i kreska wyraźniejsza.
Niestety…test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki popołudniu, która swoją drogą spóźniła się 3 dni, następnego dnia test o czułości 20 był już biały, zastanawiam się czy mogła to być ciąża biochemiczna?
 
reklama
Hej dziewczyny jak myślicie czy to może oznaczać ciaze jestem 3 dni przed spodziewaną @ i nie wiem czy zacząć się już cieszyć czy się nie nastawiać 🙈 w pierwszej ciąży testy nie pokazywały nic do 7 tygodnia ciąży 🙈 ostatnią @ mialam 02.03.2024 , owulacja wypadła jakoś 14/15 marca przy sprawdzaniu testami owulacyjnymi 🙈 staramy się z mężem o drugie i już sama nie wiem co myśleć 🙈 mąż jest rok po operacji orchidektomii .. nie bardzo wierzyłam ze nam się uda

1000009582.jpg
 
Hej dziewczyny jak myślicie czy to może oznaczać ciaze jestem 3 dni przed spodziewaną @ i nie wiem czy zacząć się już cieszyć czy się nie nastawiać 🙈 w pierwszej ciąży testy nie pokazywały nic do 7 tygodnia ciąży 🙈 ostatnią @ mialam 02.03.2024 , owulacja wypadła jakoś 14/15 marca przy sprawdzaniu testami owulacyjnymi 🙈 staramy się z mężem o drugie i już sama nie wiem co myśleć 🙈 mąż jest rok po operacji orchidektomii .. nie bardzo wierzyłam ze nam się uda

Zobacz załącznik 1622558
Mi wygląda na pozytywny, leć na betę będziesz wiedziała na 100%
 
Hej dziewczyny jak myślicie czy to może oznaczać ciaze jestem 3 dni przed spodziewaną @ i nie wiem czy zacząć się już cieszyć czy się nie nastawiać 🙈 w pierwszej ciąży testy nie pokazywały nic do 7 tygodnia ciąży 🙈 ostatnią @ mialam 02.03.2024 , owulacja wypadła jakoś 14/15 marca przy sprawdzaniu testami owulacyjnymi 🙈 staramy się z mężem o drugie i już sama nie wiem co myśleć 🙈 mąż jest rok po operacji orchidektomii .. nie bardzo wierzyłam ze nam się uda

Zobacz załącznik 1622558
Pozytywny :)
A w pierwszej ciąży wiek ciąży z USG zgadzał się z ostatnią miesiączką? Jeśli nie przesunęła ci się owulacja wtedy, to naprawdę ciekawy przypadek z tymi negatywnymi testami :p
 
Pozytywny :)
A w pierwszej ciąży wiek ciąży z USG zgadzał się z ostatnią miesiączką? Jeśli nie przesunęła ci się owulacja wtedy, to naprawdę ciekawy przypadek z tymi negatywnymi testami :p
Tak zgadzał się z ostatnią miesiączką , ginekolog też był w szoku , ale beta potwierdziła ciaze dopiero 🙈
 
reklama
Do góry