reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych Maluszków....

reklama
No to witam w klubie, Alicji wychodzą dolne dwójki, (dzisiaj je dojrzałam) i zaczęła się znowu sraka na maksa i marudzenie:no::-:)sick::crazy:
 
DZIKIDZIK a ten paracetamol to dajesz w czopkac czy w płynie? A jesli w płynie to ile? Bo na moim jest napisane, że od 2,5 do 5 ml mozna podawac a ja jeszcze nigdy nie dawałam i nie wiem:sick:
 
mju ja daję w czopkach 125, ale w płynie też dawałam :tak: kiedyś i to jest w sumie też na wage dziecka. Tam jest że od10-15mg/kg to jeśli Anielka ma niecałe 10kg , a średnia dawka paracetamolu na masę ciała jest 80mg to możesz dac 5ml. Tylko ten smak jest bardzo słodziachny:-p i Maja zawsze się bardzo krztusiła:-( i rozpuszczałam jej w wodzie.:tak:
 
My też życzymy zdrówka. Dziś w nocy Pati znowu z płaczem się obudziła.Niewiem czy od ząbków ,czy bolał ją brzuszek więc i posmarowałam dziąsła i pomasowałam brzuszek i po 40 min zasneła.
 
U Oli ta gorączka to chyba jednak była od zębów, bo po 24 godzinach przeszła jak ręką odjął, a infekcja chyba tak od razu by nie przeszła. Ten brak apetytu to penie też przez zęby, bo wyrzynają jej się górne jedynki, a to podobno jest najgorsze, bo to są zęby oczne. Z tymże humorek ma cały czas świetny, więc ja już sama nie wiem
 
reklama
MAGDA co to znaczy zeby oczne? U nas nadal tragedia zebowa - jak tak to nic nie było nie miała zebów i nie miała a teraz na raz 4:-(
 
Do góry