reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GALERIA zdjęć naszych maluszków

1) jestem kolegą z bloku, co z piłką robił co chciał



2) jestem małą kobietą, co żadnych wyzwań się nie boi



3) jestem przyszłym mistrzem formuły, co podczas jazdy słucha rocka

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (640x426, 218KB).

4) jestem moim tatą, co mi pokazał jak być dużym i sie zmieścić na niewielkiem powierzchni

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (640x426, 319KB).

5) jestem moją mamą,co mi pokazała jak się super bawić

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (640x426, 272KB).

... jestem Martynka; i choć dla nich wszystkich jestem dzieckiem, jestem najszczęśliwszym dzieckiem!!

Ten obrazek jest przeskalowany. Kliknij tu, żeby zobaczyć oryginał (640x426, 275KB).
 
reklama
na placu zabaw i w nowym wózku
 

Załączniki

  • P4081386.jpg
    P4081386.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 131
  • P4091387.jpg
    P4091387.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 128
aktualnych? rety, Agi, macie taką pogodę na południu że Wikuś prawie na golaska chodzi? my tu w Trójmiaście w kurtkach chodzimy!!

śliczny ten Twój synuś :-D
 
reklama
Do góry