reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie na wakacje?

reklama
Dzieci, które lubią chodzić, można zabrać na niektóre szlaki w Tatry. Na przykład wjazd kolejką na Kasprowy, a potem zejście w dół do Murowańca i Zakopanego do świetna wycieczka dla sprawnego 7–8 latka. Zanim jednak wybierzemy się z dzieckiem na wycieczkę w góry, nawet niewysokie, powinniśmy zebrać informacje o szlaku.
 
W tym roku zabraliśmy pociechę nad morze. Bardzo mu się podobało, piasku pod dostatkiem, więc można kopać do woli. Poznał też trochę nowych dzieci. Był to okres kiedy chciałam go oduczyć od pieluchy, ale nie zdecydowałam się na to.
 
My byliśmy na początku kwietnia nad morzem, miejscami jeszcze leżał śnieg:) Zimno moim dzieciom nie przeszkadzało w grzebaniu w piasku:) Co prawda za dużo czasu na plaży nie można było spędzić, ale trochę świeżego powietrza i jodu dzieci zaczerpnęły. W hotelu na szczęście był basen z brodzikiem i klub malucha więc popołudniami dzieci miały, gdzie się bawić.
 
my na 1 wakacjach byliśmy jak Misia miała 8mcy, podróżowała z nami po pieninach głównie w chuście. Byłyśmy na zamkach Niedzica, Czorsztyn, płynęliśmy przez jezioro ale również na wyciągu w szczawnicy jak i szłyśmy przez wąwóz homole. Mieszkaliśmy w Niedzicy blisko rzeki

A w tym roku (będzie mieć 2,5) jedziemy nad morze
 
My z naszymi dwoma małymi szkrabami wybraliśmy się w ostatni weekend nad Zalew Zegrzyński - do centrum rekreacyjnego Promenady. Polecili je nam znajomi którzy jeżdżą tam razem ze swoimi maluchami i naprawdę warto ! :) Miejsce bardzo przyjazne dzieciom, jest tam ładnie, czysto, bardzo dużo atrakcji,. Mają tam nawet dmuchany zamek ! :)
Jeszcze tam na pewno wrócimy.
 
Ja osobiście polecam taką małą miejscowość Bogacko - nieopodal Giżycka. Mają tam wspaniałe domki drewniane, blisko jeziorko. Cicha i spokojna okolica można się niewątpliwie wyłączyć i odpocząć. A dla dzieci super atrakcje. Plac zabaw ze zjeżdżalniami, domek drewniany na drzewie ! Moje szkraby nie chciały w ogóle z niego wychodzić. Tutaj ich strona: ::MAZURUS:: Pokoje i domek letniskowy na mazurach
Przejrzyjcie sobie ich przyjemną galerię
 
Ostatnio byliśmy na weekend w ośrodku Łubinowe Wzgórzekoło Nałęczowa. Ośrodek znajduje sie w świetnej okolicy, jestświetnie przygotowany do pobytu z dziećmi. Moje dzieci muszą trzymać dietę bez glutenową.Pensjonat przygotowuje posiłkidla gości ze specjalną dietą oraz posiada świetne menu z kuchnięregionalną,
Gorąco polecam! :)
 
Witam
Nie wiem jak poza sezonem ale w sezonie gdy pogoda niedopisuje to wewnątrz hotelu Primavera są chyba trzy sale gdzie dzieci mogą się bawić. Dla nas to było niezłe rozwiązanie bo córka na miejscu nie usiedzi:)
Poniżej są filmiki z salami zabaw w hotelu.

Sala zabaw 1
Sala zabaw 2
Sala zabaw 3


Znajdzie się coś do zabawy dla dwulatka i starszych.
 
reklama
Ja na wakacje z maluchem mogę polecić mierzeje wiślaną i kąty rybackie. To mała wioska rybacka więc jest taniej niż na zachodzie wybrzeża. Jest to wybór dla lubiących spacery bo kawałem trzeba iść lasem do plaży
 
Do góry