reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Goraco polecam dr Anne Springwald przyjmująca na ul Urzędniczej, w gabinecie OVUM, prowadziła moją ciażę, jestem bardzo zadowolona z opieki, bardzo ciepła i sympatyczna kobieta dodatkowo świetny fachowiec, na każdej wizycie kontrolne usg płacone w cenie zwykłej wizyty- w celu kontroli serduszka,później badała przepływy tez nie naliczając dodatkowych kosztów. Konkretna kobieta która w krótki sposób rozwiewa wątpliwości przyszłej mamy, zleca tylko potrzebne badania w szpitalu, w którym rodziłam takowe były wypisane w wyprawce i nie pytano o nic więcej. Polecam
 
reklama
Dziewczyny, jestem tu nowa. Trafiłam tutaj gdyż szukam dobrej Pani ginekolog. Po Waszych komentarzach upatrzyłam sobie Panią doktor Moskałę, ma bardzo dobre opinie i lokalizacja mi odpowiada najbardziej ale jest problem.. w internecie pisze że przyjmuje na Centrum E w Nowej Hucie, dzwonię tam już kilka dni z rzędu i nikt nie odbiera telefonu a próbuję kilka razy dziennie :/
Na stronie Metra Med nie widnieje w spisie ginekologów więc mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się czy ona nadal tam przyjmuje? Jeśli nie to czy ktoś wie gdzie? Bardzo chciałabym do niej pójść i to dość pilna sytuacja.
 
witam, nie mieszkam w Krakowie ale moj jest z tego miasta, bede przez 2 miesiace tam i musze zrobic wszystkie poczatkowe badania wlasnie w Krakowie a nie orientuje sie wogole gdzie i co sie robi. Zalezy mi na usg genetycznym testach pappa .Wie ktoras gdzie to wyonuja najlepiej na fundusz zdrowia ale z mozliwoscia zaplacenia bo nie wiem czy moje ubezpieczenie to pokryje a i tak muze te badania porobic.
 
anulka, dr moskała na 100% przyjmuje na centrum e dalej.
verita, na pewno odpłatnie wykonasz te badania w luxmedzie czy medicoverze.

Dziewczyny możecie polecić jakiegoś ginekologa na nfz z okolic czyżyn?
 
Dodzwoniłam się wreszcie, nie wiedziałam że trzeba dzwonić ok. 17 żeby ktoś tele odebrał, na stronie sprawdzałam i dopiero około tej godziny lekarze przyjmują.
Pani Moskała jest na urlopie macierzyńskim, upatrzyłam sobie inną doktorkę ale też jest na macierzyńskim. No nic, szukam dalej... najbardziej pasuje mi lokalizacja Czyżyny, Nowa Huta itp. bo nie znam Krakowa tylko bardziej te tereny.
 
anulka ja polecam dr. Andrzeja Jaworowskiego. Przyjmuje w medycynie rodzinnej na Frycza Modrzewskiego oraz na Centrum E o ile dobrze pamiętam(w środy). Jest ojciec i syn, ja chodziłam do syna przez całą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Na nfz niestety nie przyjmuje.
 
Miałam tą nieprzyjemność spotkać się z Łabiakiem na Ujastku na pogotowiu gdzie trafiłam z krwawieniami na początku ciąży... koszmar nie lekarz. Zero podejścia. Niemiły i nieprzyjemny, a przy tym bez wiedzy. Nie polecam.

Na usg genetyczne z całego serca polecam dr Wiecheć ( namiary tutaj www.dobreusg.pl |) świetny specjalista!
 
Elutka12, ja też chodzę do dr Andrzeja Jaworowskiego (syna). Bardzo dobry lekarz. Pracuje na Ujastku i na Kopernika (w klinice ponoć można go częściej spotkać).
W pierwszej ciąży chodziłam do dr Tomasza Berezy. Też jest świetnym lekarzem wg mnie. Pracuje w Medicover na Ruczaju, kilku prywatnych przychodniach i w szpitalu na Kopernika.

A z kobiet to bardzo dobrą lekarkę miałam w Medicover (niestety później sama zaszła w ciążę) - dr Małgorzata Kacprzak. Przemiła osoba, bardzo delikatna. Z tego co wiem to też przyjmuje na Ruczaju.
Wszyscy przyjmują niestety prywatnie i nie mam pojęcia ile kosztuje wizyta, bo mam wykupiony z pracy abonament (najpierw w Medicover, a teraz w LUX Med), także oo cenę wizyty musicie się w razie czego same dopytać :-(

Z Medi natomiast stanowczo odradzam Wam dziewczyny dr Wójcik. Straszna kobieta, totalnie olewa pacjentki, straszy je i wyśmiewa. Do tego wizyty trwają max 10 minut. Z resztą można sobie o niej poczytać na pewnej stronie poświęconej lekarzom ;-)
 
reklama
Polecam - Dr Artur Świstak - prowadzi moją ciążę. Ma ogromne poczucie humoru co sprawia że człowiek od razu przestaje się stresować, bardzo miły i profesjonalny i delikatny. Pomaga mi za każdym razem wstać z leżanki albo zejść z fotela po badaniu. Fachowiec jakich mało a przede wszystkim potrafi pocieszyć podnieść na duchu i odpowiedzieć nawet na moje najgłupsze pytania. Dzięki niemu wychodzę z gabinetu pełna radości.


Dr Anna Totko - młoda, bardzo miła lekarka, jak koleżanka na kawie. Super jako ginekolog jednak do prowadzenia ciąży wolałam kogoś z większym doświadczeniem zawodowym.

Odradzam - EWA ZARUDZKA odtrzegam !!!!! byłam raz z konieczności bo jak się okazało źle mnie skierowali z infolinii na badanie. Robiła mi usg ciąży ginekologiczne STRASZNIE BOLAŁO ! niemiła niesympatyczna, nakrzyczała na mnie że ja nie wiem takich rzeczy będąc w ciąży. Mało nie wyszłam z płaczem ! Mój narzeczony jak się dowiedział to powiedział że dobrze że go tam akurat nie było bo by jej sam usg dopochwowe zrobił !!!!!
 
Do góry